Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a kényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a kényes szituációban? Jogosan féltékeny a férjem?

Figyelt kérdés
Jött egy új kolléga a munkahelyemre, aki igazán jóképű és jó humorú férfi. A fél iroda belezúgott, és hát engem sem hagyott hidegen, mert nem vagyok kőből, és a kisugárzása szerintem még a szobanövényekre is hat, de a férjemet soha nem csalnám meg. Emellett eléggé elkezdte tenni a szépet nekem. Itthon mindent elmondtam a férjemnek, hogy tanácsot kérjek tőle, erre ő teljesen kiakadt, hogy biztos meg akarom csalni. Ez nem igaz, bár tényleg jól esnek a kolléga bókjai, mert világ életemben csúnya voltam, és a férfiak (a férjemet leszámítva) semmibe vettek, így egy kicsit jót is tesz az önbecsülésemnek ez az egész. De mivel tisztelem a férjemet és szeretem őt, nem adom a lovat a kolléga alá, és munkaügyeken kívül nem beszélek vele másról. De ez nem törte kedvét. Látványosan leállítani viszont nem szeretném, mert habár nem a főnököm (még), keresztbe tehet nekem nagyon csúnyán. Mit tegyek? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Ilyen soha nem fordult még velem elő... :-S
2012. dec. 9. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát ha ilyen gyáva vagy és szegény férjed lelkivilágába így beletapostál, akkor itt az idő, hogy új melóhelyet keress magadnak.
2012. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alap: Egy kollega munkahelyen az külön állatfajta, annak nincs neme, nincs jó képe-abszolút semleges.
2012. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz csak simán úgy viselkedni, hogy ne akarjon tőled semmit... ez tényleg olyan nehéz feladat számodra?

Rég megtehetted volna, de te inkább kérdéseket írsz ki ide?

2012. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem vettem észre magamon azt, hogy bármivel is okot adtam volna arra, hogy ezt csinálja. Sőt a legtöbb kolléganőm felkínálja magát, velük mégsem foglalkozik. Kirugatni nem szeretném magam, mert a munkahelyemen ezt leszámítva jól érzem magam és jól fizetnek. Tényleg csak a legelején mosolyogtam el magam, amikor valami szépet mondott, de aztán másnap már rideg lettem vele, mert volt időm átgondolni az egészet. Sajnos tényleg semmi rutinom nincs ebben, ezért lehet, hogy egy napig adtam alá a lovat, de azért azóta már eltelt több hét, leeshetett volna neki, hogy nem szeretnék semmit.
2012. dec. 9. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjed vigyen be neked ebédet a melóhelyre, csináljátok úgy h ő is lássa... Bár nem hiszem , hogy ne vette volna észre a gyűrűt az ujjadon.
2012. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen tud róla, hogy férjezett vagyok, a férjem tanácsára többször is hangsúlyoztam.

Most úgy határoztunk, hogyha nem sikerül egy beszélgetéssel elintézni, hogy abbahagyja a kolléga az udvarlást, úgy kérem áthelyezésemet, bár az indokot még nem tudom, de majd valamit kitalálunk.

2012. dec. 9. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez az egész story akkora kamu szerintem mint a ház. Egy nő ha valakit megakar állítani, az megállít. Az nem megy a férjének beszámolni róla, hanem lép és tesz.
2012. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!