Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom...

Miért csinálja ezt a párom édesanyja?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy kisebb testvére, aki még iskolába jár. Egy nagy 2 emeletes házban laktak hárman, mert az apa 5 éve meghalt. 2 éve odaköltöztem, mert ha a párommal külön költöztünk volna, az anya és a lánya nem tudták volna fizetni a házat. Megértem, hogy ők ebben a házban nőttek fel, itt éltek egész életükben és nehéz lenne lemondani róla. Beszéltünk vele, hogy majd szeretnénk egyszer elköltözni, de ő ilyenről hallani sem akar, csak elengedte a füle fölött. 1 évvel később lett neki egy új szerelme és bejelentette nekünk, hogy ő 1-2 éven belül szeretne ehhez az új barátjához költözni. Semmi gond, akkor mi is végre elköltözhetünk egy saját lakásba. No de ő ezt nem így gondolta. Ő elköltözik, de nekünk itt kell maradni, mert a kislánya is itt marad és ő iskola mellett egyáltalán nem tudná fizetni a házat. Plusszba még jönne ide 1-2 barátnője is lakni. Ezt most teljesen komoly? Még csak meg sem tudjuk ezt vele beszélni ezt, mert bármit is mondunk, csak ignorálja. Ez így lesz és ennyi. Mi törődhetünk a lányáról ő meg elmegy kettesben dugni az új szeretőjével?? Nem is lenne akkor nagy gond, ha a lánya életképes lenne. De amikor az anyja lelép 1 hónapra a barátjához nekünk kell mindent utána takarítani. Nem mossa a ruhát. Ha kimosom neki és odaadom, hogy legalább tegye a szárítóra, akkor 3 nap után beteszi az ajtómba a már penészedni kezdő, büdös mosott ruháit, hogy miért nem terigetem már ki neki? Neki kell hetfőn tiszta ruha. Fözést egyáltalán nem ismeri, vesz egy dobozos kész rizses húst, azt dobozostul beteszi a mikróba és azt eszi egy hétig. Elmosogatni meg már végkép. Minden otthagy aztán, ha mi is ott hagyjuk, hogy egyszer csak elmossa, nagy fenét, 2 hét múlva még mindig ott állnak. Már nagyon elegem van mindkettőből. Tanácstalanok vagyunk, hogy mit csináljunk. Van valakinek valami tanácsa?


Ui: az anyja amúgy nem dolgozik, mert nincs hozzá kedve és a legutóbbi munkahelyeről elment, mert nem kedvelte a főnökét, mert sok munkát adott neki. Napi 4-5 órát dolgozott.



2016. máj. 4. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes anyuka,az biztos.De miért ő parancsol neked?Te csak a fiával vagy együtt,attól még nem jogosítja fel arra,hogy megmondja hol lakjatok,mikor.Ha elszeretnétek költözni,akkor költözetek,én a ti helyetekben elköltöznék.A kislány,hány éves?Mert eléggé érdekes,és roppant furcsa amit leírtál róla,15-re tippelek.Az anyukája gondoskodjon róla,most attól,hogy talált egy férfit,a lánya nem szűnt meg létezni.Attól még foglalkoznia kell vele,miért nem költözteti oda a férfit,és akkor a lány elhelyezésével sem lenne probléma,vagy a lány miért nem költözik oda.Mondjuk akkor a ház üresen állna,de el lehet oda járni néha megnézni mi hogy van,felújítani,hasonlók.Meg ne adj Isten lehet valaki szorult helyzetbe lesz és jól jön majd neki.Majd ha szeretnéd akkor írd le nekem,hogy mire jutottatok és miújság ott,mert tényleg roppant fura anyósod van.Sok sikert nektek mindenben.

2016. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most lett 17 éves. Én is úgy gondoltam, hogy majd az anya viszi a kiskorú lányát is. De a probléma az, hogy "ő is egy nő akinek vannak olyan vágyai, amit ki kell elégítenie". Ezt így mondta mindenki előtt, amikor látogatóba jött a barátja és nem szerette volna ha bárki is zavarta volna őket a héten. Ő nem szeretné ha a kettejük kis kapcsolatában ott lenne még egy gyerek is. Ő csak azzal a férfival akar lenni. A gond az, hogy mi most jelenlegi helyzetünkben 2 évig nem nagyon költözhetünk. Mert párom 1 éve úgy döntött, hogy befejezi a számítástechnikai tanulmányait, amit pár éve abbahagyott mert kapott egy munkát. A pénzből amit én kapok, meg amit ő keres, most nem lenne a legelőnyösebb elköltöznünk.

Amúgy meg amilyen az anya, olyan a lánya. Ő sem éppen egy konyhatündér, háziasszony. Akkor takarít, ha vendégek jönnek, ha meg a barátja jön akkor, egész nap meg sem áll, csak takarít. Főzni is csak akkor főz, ha itt a barátja. Már előre sajnálom azt a férfit is, mert nem hiszem, hogy örökké ilyen szorgalmas lenne mellette.

Ha tudom hogy így alakulnak a dolgok, akkor már az elején hagytam volna őket és elköltöztünk volna a párommal valahova ketten.

2016. máj. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!