Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az öngyilkoss...

Ti mit gondoltok az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

#halál;öngyilkos;legjobbmódszer
2016. máj. 7. 11:16
 1/7 Molyember ***** válasza:
Teljesen felesleges, mindenki sorra kerül. És ha azt vesszük, hogy milyen sokáig leszünk halottak, kár annyira sietni miatta.
2016. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
87%
A tévhitek: Az illető gyáva: Aki gyáva az fél valamitöl... az ongyilkos pedig mitöl félne már? Na jó a medvétöl félek ha nincs messze tölem , de most komolyan...hogy megtedd,ahhoz bátorság is kell,hiszen az agyad a tested életben akarja tartani ezért nem tudod meghuzni a ravaszt hiszen nem engedi az agy az ujjadat,és mivel az agy irányit...hát nehézkes de rá lehet szánni magunkat....én is sokat gondolkoztam már rajta és akarnám .. de valamiért ugy érzem hogy még maradnom kell vgy nem tudom de valami vissza tart,ami persze jo...nincs ertelme maradnom de valami vissza huz.. hogy ne...ez nem a félelem jele hanem nem tudom az érzést megmagyarázni...az illető a lelki betegségböl nem talál más kiutat mert a körülötte lévök tesznek rá magasbol hát nyilvan nem fog örülni neki...Egymásra is kéne figyelni nem az Iphone s6ra ... ha valaki nincs jol akkor nem lexarni kell és magára hagyni meg leszidni mert nincs jo kedve....okozhatja gyogyszer is pl nyugtatok...mivel legális drogok ...de attol még ugyanolyan drog csak nem kokain tehát a legális drogok és illegalis drogok között van külömbség ...az illegális is okoz ongyilkossági gondolatokat stb pszichés bajokat de azért érted... tehát egymással törödni kéne csak sok az éretlen sok a gyerekes sok az izomagyu aki a stabil lelki állapotára büszke és azokat a hülye sablonokat és közhelyeket mondja hogy kelj fel .. süt a nap .. leg yeros maradj eros aztan legy boldog ezekkel a par szavas mondatokkal amik manapsag mar vilaginagybolcsessegek amiket 12évesek irnak ki a tumblr re.....hát ha nem használ valaki drogokat,szereket, nikotint , és nyugtatot talan nem alakul ki ilyen uton,de a bánat amit a társadalom által érez valaki na ott az már okozhat bajokat... nem véletlenül...persze 1évbe itt nalunk 50 fiatal öli meg magat itt különösen magas dehát na... nem csak ütésekbe lehet belehalni hanem a lelki fájdalom is tönkre tehet ugyanugy...egy kiut ugymond ... nem meghalni akar az ember hanem hogy ne fájjon neki...ez meg egyedül általában nem megy...segítség kell ... és ugye itt mondani hogy majd lesz jobb is meg ezeket a trutyi par szavas mondatokat lehet , de nem változik töle semmi....a pszichjáter meg a pszichologus ugye jo hogy van de az ha kibeszéled magad nem annyira valtoztat a helyzeten tehat elmondja valaki neki hogy mi baja van de nem szünik meg és még mindig fáj...de van akinek ez megkönnyebbülés...kinek mi okoz megkönnyebbülést vagy örömöt......a vesszőkért meg az ékezetekért ne szidjon le senki , tudok helyesen irni ...
2016. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szomorú dolognak tartom, ha erre kerül sor. Csak bizonyos esetekben tudnám elfogadni, betegség, teljes kilátástalanság esetén.
2016. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Molyember ***** válasza:
A teljes kilátástalanság nem jó indok, mert pl. egy depressziós ember tudata erősen beszűkül, és úgy tartja kilátástalannak a helyzetét. Magyarul tévedésből öli meg magát.
2016. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megteszem én is.
2016. máj. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Teljesen egyet tudok ertenk az ongyilkosokkal. A vilag ugy szar, ahogy van, szanalmas ami folyik itt, raadasul, ha az embernek a kozvetlen kornyezete is romokban van... Szerintem mindenkinek van joga eldonteni, mit csinaljon a sajat eletevel. Es igen, az ongyilkosok nem gyavak, pont ellenkezoleg. Aki lekuzdi a tuleloosztont is, az nem gyava. Az egyetlen ok, amiert itt vagyok, hogy az ongyilkossaggal nem szunik meg a fajdalom, csak atkerul masra. De siman lehet, hogy elerkezik az ido, amikor mar ez se fog erdekelni. Az emberek alaptermeszetuknel fogva onzoek.
2016. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért gyávák, gyengék, mert cs*sznek tenni is a boldogságért, az egyszerűbb utat választják, félnek az élettől. Mindig van megoldás, vagy legalább mód a problémák enyhítésére; az öngyilkosság nem az. Nem is tudhatod, hogy a halál után jobb/semmilyen lesz-e, vagy rosszabb mint a szar élet! Megjavítani kell, nem eldobni.

Önzőség azokkal szemben, akik szeretnek.

Nekem is volt már időszakom, mikor szinte 0 életkedvem volt, szóval át tudom érezni, borzalmas, de akkor sem akartam öngyilkos lenni. Segítséget kell kérni, olyan emberekkel lenni, akikkel jól érzed magad, kölcsönösen szeretitek egymást, tenni a saját boldogságodért.

2016. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!