Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, miért viselkednek...

Mit tegyek, miért viselkednek így a legjobb barátaim?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz amit írok,de aki tud segíteni,kérem olvassa el,és írjon választ,köszii.:)


Szóval az a helyzet hogy első osztály óta egy osztályba járunk az állítólagos legjobb barátnőimmel.Most hetedikesek vagyunk.Van a 8.adik osztályban egy lány akivel még nemrég én is elég jóban voltam,és amíg én nem barátkoztam össze vele,addig a többiek sem.Aztán velünk olyan jóba lett,hogy hétvégenként mindig közös programokat szerveztek,minden nap iskola után még mentek valamerre mászkálni,ha más nem jutott eszükbe,akkor az a nyolcadikos lány hazakísérte őket.Ezen pedig összevesztünk,mert mindig titkolóztak előttem ezekről a dolgokról,de valahonnan mindig megtudtam.A legjobb barátnőm,akit a legjobban szerettem közülök,korábban már szólt hogy ez így nem mehet tovább és hogy béküljünk ki,mert ő nem akarja elveszíteni csak úgy ezt a 7 év barátságot.Engem akkor nem érdekelt,hogy mit mond...Aztán már később én is beláttam hogy nagy hiba volt amit csináltam,és én is szerettem volna már így utólag kibékülni és helyrehozni mindent,de már késő volt.Ők még mostanában is eggyütt csavarognak a városban míg én otthol sírok azon hogy mien szemetek.:/ Van még rajtuk kívül sok barátom,de velük van a legtöbb közös élményem és azt szeretném ha minden olyan lenne mint régen,de ezt ők is belátják,hogy már olyan soha nem lesz.És mondta nekem még valamelyikük hogy régen minden jobb volt,de senki nem tesz ennek érdekében semmit..:S

Már régóta fel szerettem volna tenni ezt a kérdést,de mostmár itt az ideje...

Légyszi,aki tud valami megoldást az yron.Előre is köszönöm :) (13/L)


2010. ápr. 10. 14:47
 1/3 A kérdező kommentje:

írjon*


Egyébként a városban mászkáláson kívül még szünetekben is csak eggyütt lógnak,nevetnek,szórakoznak,és ez nagyon rosszul esik,hogy régen minden szünetet eggyüttöltöttünk,most pedig..

2010. ápr. 10. 14:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se keseredj el emiatt, majd lesznek még barátaid rengeteg. Én is azt hittem, hogy a legjobb barátaimmal (akikkel a legtöbb közös élményem volt) majd mindig együtt leszünk, viszont azóta egész más lett a helyzet és lettek új barátaim, akikre számíthatok. Hidd el az a lényeg, hogy kikre számíthatsz, ki van melletted, nem az hogy kikkel a legjobb csavarogni.
2010. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. ápr. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!