Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki be akar rúgni az...

Mindenki be akar rúgni az osztálykiránduláson, de én még soha nem ittam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok. Jövő hét pénteken és szombaton lesz az osztálykirándulásunk. Az osztálytársaim már legalább 2 hónapja minden áldott nap hangoztatják, hogy "úúúúúúú de be fogunk b_szni", és már el is tervezték, hogy ki milyen piát fog vinni. Ma mindenkit egyesével kérdezgettek, hogy ugye te is inni fogsz? Az a kevéske ember, aki nemmel válaszolt, arra forgatták a szemüket a többiek. Tőlem is kérdezték, én csak megrántottam a vállam.

Nagyon félek. Mi lesz, ha még ennél is szánalmasabbnak fognak tartani, ha semmit nem iszom majd?

Így is szégyellem magam, amiért nincs semmi életem, akkor lehet, hogy ezután végleg megsemmisülök a szemükben?

Az osztály 80%-a volt már részeg, én meg még soha nem ittam. Mit tegyek?

Egyébként nem gyűjtőiskola színvonalú helyre járok, hanem egy rendes gimnáziumba.

Napról napra egyre jobban félek tőle. Az azért elég ciki lenne, ha a 33 főből 32 piával a kezében óbégatva szórakozna, én meg józanul könnyes szemmel ücsörögnék egyedül a szobában.

Vagy én is vedeljek velük? Nem tudom, hogy rám milyen hatással van az alkohol.

Jobban járnék? Talán megszeretnének?

Igazából annyira senkivel nem vagyok szoros kapcsolatban, egy lányt mondanék a barátnőmnek, de szerintem ő is inni fog.

Egy osztálykirándulás tényleg hatalmas élmény, amiről éveken át fog sztorizgazni az osztály, és aki nem tart a többiekkel, az egy szerencsétlen lúzer narad nindenki szemében?

Nagyon érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, ez alapján tudhatom, hogy milyen vagyok. Eddig sajnos egy nulla, de ha elkezdek inni, ez változhat? A külsőmön nem igen tudok változtatni, de jobb fej lehetek? Ha lemajmolom a legmenőbb lány beszólásait, akkor feljebb kerülhetek a népszerűségi ranglétrán?

Vagy ha eltelt az első gimnáziumi év, akkor örökre elkönyveltek a "gáz csájnak"?

15/L



2016. máj. 26. 20:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
54%
#10 gratulálok👏 Most gondolom dagad a melled hogy mennyire jól megmondtad. Akárki akármilyen alkoholos italt nagyobb mértékkel iszik, undorító,förtelmes es meg spórolhatnak h milyen. Szilveszterkor elmegy pár deci pezsgő, vagy naponta egy fel pohár bor, de többit az egyszerűen áh kiraz a hideg. De te nyugodtan igyál! Csaj később nézd majd meg h mi lesz a magaddal, főleg az agysejteiddel (aminek egy része mar most meghalt) es a májaddal. Ebből csak egyszer egyet kapsz vigyázni kene ra nem megrongálni.
2016. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy részeg férfi is undorító tény.

És amugy annak aki talán még életében nem ivott fogalma nincs milyen hatással lehet rá az alkohol... "pár sör pár deci bor"...... Én meg láttam olyat aki a hányásában fetrengett tőle, 0 méltósággal, hasonló korú, nemű...... Amúgy meg nem az az undorító ha egy nő megiszik valamit. (Amikor már ismeri a határait.....)

2016. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!