Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova rejtsem a naplom?

Hova rejtsem a naplom?

Figyelt kérdés
Mar parszor abbahagytam,mert anyam es ocsem elolvasta es azota is folyton felhozza, a masik teljesen elazott,es most vmi tuti helyre szeretnem rakni,tegnap kezdtem elolrol (most rajta van a nevem, osztalyom, es az, h irodalom fuzet) ez az egesz a fuzeteim kozott. Ez igy jo? Am egy sima iskolai vonalas fuzet

2016. máj. 28. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a hármassal ugyanazt írtuk szinte, őt mégis felpontozták... Valaki nagyon rühell engem. Ha pedig kérdező ennyire fél, hogy beleolvasnak, akkor Ennyi erővel szerezzen keménykötésű naplót, meg valamilyen lakatot...
2016. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnem neten irni,mert 5-10-20 ev mulva szeretnem visszaolvasni,es kivancsi vagyok,miket gobdoltam,hogyan irtam...Na meg ki tudja milyen virust szedek ossze a gepre (marpedig osszeszedek) es lehet,hogy elveszik

Amugy koszi a valaszokat :)

2016. máj. 28. 21:24
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó papíron, füzetbe. Én is írok. Azóta már volt sok gépem, sokszor úgy mentek tönkre, hogy minden elveszett. Hiába mented ki máshova, akkor azt kell eldugni. Na meg van sok kis lemezem, amit már sehova sem tudok bedugni :) Pedig régen arra mentettünk ki minden anyagot a gépről.

A füzetet 20 év múlva is előveheted és elolvashatod :)

2016. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem egy füzet 20 év múlva már sehol nem lesz mert megeszik a molyok kb,vagy kidobjátok.

De nem tudom felétek ez hogy megy,de normáliséknál (felénk) úgy működik,hogy anya/apa ez itt a naplóm légy szíves ne olvassatok bele. 18 éves srác vagyok,soha nem írtam naplót,de felénk tiszteletben tartják családon belül az ilyeneket,hogy nem nyúlunk más cuccához.

Én se pingálom ki anyám menzesz naptárát,szóval érted.::D

2016. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14: Én tapasztalatból tudom, hogy a füzet megmarad. És nem eszi meg semmi sem :)

Általános iskolás korom óta írok. Most már

2016. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jaj elment időközben :)

Szóval már a 4. x-ben járok és örömmel olvasom vissza időnként, hogy pl. 16 évesen miket írtam :)

2016. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszi :) mindenkeppen maradnek a papirnal :) amugy anyammal nem olyan bizalmas a kapcsolatunk,ezert ilyeneket nem beszelunk meg,gondolom azert akarja a naplombol megtudni,de inkabb kerdezze meg...
2016. máj. 28. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!