Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hová rejtsem el a privát...

Hová rejtsem el a privát tárgyaimat?

Figyelt kérdés
Elég sok kisebb-nagyobb tárgyam gyűlt össze, amiket nem szeretném, ha megtalálnának a szüleim (gondolok itt levelekre, más iratokra, ajándéktárgyakra, füzetekre amikbe írogatok mindenfélét, napló és képek, stb...). Nemrég megtalálta anyukám a rejtekhelyemwt, ahová eddig tettem, mert kilógott. Oda már nem tehetem, pedig biztos rejtekhelynek bizonyult. Hová rejtsem őket ezután? Egy helyre, vagy több kicsi helyre szétosztva? Szobámban, vagy valahol máshol a lakásban?

2015. márc. 8. 14:48
 1/8 gömbicica ***** válasza:
semmilyen szekrényedhez nincs kulcs?
2015. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szekrény alá, párnahuzatba, ruhák közé a szekrénybe? Vagy vegyél egy kis ládikát és tegyél rá lakatot, annyira csak nem bunkók, hogy még arról is lefeszegessék és belenézzenek... vagy csak mondd meg nekik egyszerűen, hogy ne turkáljanak a cuccaid között.
2015. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajna nincs kulcsos szekrényem!:( Amúgy anyukám gyakran bejár és pakolgat a cuccaim között, port torölget, stb...
2015. márc. 8. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz venni egy zárható ládikát? Lehet, hogy nem szép, de tuti. :)
2015. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyémántlány ***** válasza:

Ha van nagyobb alakú, vastag könyved, amire már nincs igazán szükséged, könnyen tudsz csinálni egy kis rejtett "fiókot" belőle, így: [link]

A polcon úgy tűnik majd, mintha teljesen átlagos könyv lenne.

Vagy vehetsz egy sima papírdobozt (IKEA-ban lehet kapni szép színeseket) és ráírhatod nagy betűkkel, hogy ÍRÓSZEREK, vagy MAGAZINOK, valami látszólag ártatlan dolgot, és belerejtheted a cuccaidat. Rájuk pakolsz néhány tankönyvet, vagy üres füzetet, senki nem fog mélyebben nyúlkálni benne. Hajrá :)

2015. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ágyneműtartó, szekrény mögött, ruhák között, papírok mappában fiók aljára ragasztva...
2015. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

én a radiátorba dugtam a cigit, oldalt volt rajta egy nagy lyuk, meg az ágyam mellett lévő falvédő alá a naplómat és a fogamzásgátló bogyóm. De láttam már olyant, hogy a kilazult parketta darabka alá, kimélyesztve a helyet neki.

De ez függ attól is, hogy milyen méretű cuccaid vannak.

2015. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tankönyveid, füzeteid, tanszereid közé, mert ott a legkisebb esély, hogy keressenek valamit. Pl. egy fiókban kívülre tegyél füzetet, könyvet, belülre titkolandó dolgokat. Aki kinyitja, az csak a tankönyveidet, füzeteidet látná, csak aki teljesen kihúzza a fiókot, az látna mindent.
2015. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!