Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elolvasta a naplóm! Mit...

Anyám elolvasta a naplóm! Mit tegyek? (17/L)

Figyelt kérdés
A nővérem véletlen megemlítette egyik veszekedésünk alkalmával hogy talán jobban el kéne dugnom a naplómat. Mint később kiderült hogy anyám olvasgatja és mindig a nővéremnek panaszkodik hogy miket írtam bele...egyszerűen undorító a viselkedése. Olyan dolgokat írtam bele amikről nagyon nem kéne tudnia (mennyit ittam, hol, mikor, kivel, hogy még azt is basszus hányszor hánytam!! ez nem sokszor fordul elő mondjuk de durván részletesen írtam egy napról 12 oldalt.., az első csókom, a szerelmi életem, és még mániám felébredés után amennyire emlékszem az álmaimat gyorsan belefirkantani ami meg durván magánügy) Rájöhettem volna mondjuk, mert mostanában utálja a barátaimat és mindig azt mondja hogy rossz hatással vannak rám.. és nem érti meg mekkora bunkó. Sosem voltunk nagy bizalmasok és most nem tudom hogyan reagáljak mert ezzel csak azt érte el hogy még annyira se bízom meg benne mint eddig.

2015. aug. 14. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Mostmár semmit. Max. nem írsz naplót a továbbiakban. Én ezért nem írtam sose.. Totál kiszolgáltatod a legbelsőbb titkaidat simán, bárkinek.
2015. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
En ugyanigy jartam anno. Nalam egy eletre elvesztette a bizalmat. Azota nem is beszelgetek vele a maganugyeimrol ami olyan. Csak feluletesen ismer ami neha eleg furcsa erzes, mikor masok arrol beszelnek, milyen sok dolgot meg tudnak megbeszelni az anyjukkal. En mar nem merek semmit mondani neki. Miert nem kerdezett akkor? Miert kell kutakodni es beleolvasni mas szemelyes maganugyeibe, ezt nem ertem, hiszen ha kerdezett volna, ha jobb lett volna a kapcsolatunk, elmeseltem volna neki, miert ne? Szerintem csakis tole fuggott, ha nem erezteti, hogy bizhatok benne, magamtol nem mondok el neki dolgokat, neki kellett volna ezt a lepest megtennie, o a tapasztaltabb, o a felnott. Szerintem nalatok is ez lehet, az anyukad meg szeretne ismerni jobban de valami visszatartja attol, hogy szemelyesen hozzad forduljon. Szerinted is igy van, mit gondolsz?
2015. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, kesobb en angolul folytattam, mert nem beszelte azt a nyelvet. :D
2015. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
44%
Durva, szerintem ne írj naplót, én se írom le ha elmegyek inni, de nem mondom el anyáméknak hogy egésznap részeg voltam csak azért késtem mert kkikellett józanodnom :), de nem tudom mit mondhatnék még, kerüld el a lebukást valahogy ha meg lebuktál akkor szopás, nálam így működik
2015. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell naplót írni. Egyszer valaki tuti elolvassa.
2015. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A jókislányok naplót írnak, a rosszak nem hagynak bizonyítékot.
2015. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Írd a gépeden, és titkosítsd le a fájlt.


Írj naplót, én is írtam 13 és 17 éves korom között, és utólag nagyon jó érzés belenézni, hogy mit, hogyan gondoltam akkor :)

2015. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Írhatsz naplót (néha kifejezetten terápiás hatása van), csak zárd el úgy, hogy senki ne férjen hozzá. (Kulcstároló páncéldobozt, ami zárható és papírlapok vagy füzet is belefér, hirdetési oldalakon pár ezer forintért is lehet kapni.)

Anyáddal meg közöld, hogy nem neki írtál naplót, ha kíváncsi valamire, téged kérdezzen, a magánjellegű dolgaidat tartsa tiszteletben.

2015. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem írtam igazán naplót , csak szerelmes verseket de azokat is nevek nélkül.


Ha szeretnéd folytatni akkor javaslom(bár elég gagyi de ideig lehet ,hogy megteszi :D) ,hogy mindenféle"kódokat" használsz. Amit csak te tudsz és amikor amikor beleolvas akkor megint akkor nem érti.

2015. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

+ csak szerelmes verseket de azokat is nevek nélkül. "


LOL

Ha anyád megtalálja, akkor nyilván azt hiszi, a szomszéd gyerek írta :D

2015. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!