Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rejtsem el a gondolataima...

Hogy rejtsem el a gondolataimat a gyermekem apja elől? Mindent tud mindig. és jön hozzánk 1 hétre minimum.

Figyelt kérdés

mivel nagyon messze lakik, a gyerek meg túl kicsi, a láthatás úgy van megoldva jelenleg, hogy jön hozzánk, itt van ameddig akar (amúgy nem rossz a viszonyunk)de kb 1 hétig bírjuk együtt, szóval nem számítok sok időre..


de már korábban észrevettem, hogy mindent az égeadta világon tud, és lereagál amit csak gondolok.

ez azért baj, mert pl magamról sincs jó véleményem, legtöbbször negatívakat gondolok és stb.


példák:

-egyszer ill többször is bevágtam a lábujjam az ágysarokba, tök dagi a kislábamujja, nézem, hogy milyen ronda, másnap ahogy mosogatok felhozza, hogy de érdekes a lábujjad..

- vagy amikor váltunk és előtte totálkáosz volt a kapcsolatunk, arra gondoltam, hogy legalább az eleje gyönyörőszép volt, megmarad szép emléknek, erre megszólal, hogy amikor összejöttünk, az is nevetséges volt..(mintha csak hangosan gondolkodtam volna...!)

-másszor volt, hogy elvesztettem a fonalat, nem értettem min balhézunk, illetve mi baja, meg a haverjainak is velem, már rég kibékültünk, prbáltam elessegetni, hogy ne rágódjak a témán, mit hibáztam, stb, erre közli, natur a semmiből, hogy amúgy minden normális ember érti mi folyik körülötte csak én nem..

-volt, hogy bevitt munkába, akkor is előtte balhé volt, kb semmit nem szóltunk egymáshoz a kocsiban az úton, erre azon agyaltam, hogy de idegesít a zene, mert fáradt votam nagyon, jó lett volna a csend, azon minutomban felvette jó hangosra...


meg sorolhatnám az idők végezetéig


és most félek, mert pl utálok főzni, tuti tudni fogja, hogy kényszerűen csinálom, de nem akarok sz*r anyának lejönni.., meg nem akarom bemutatni neki a barátaimat, így félek, hogy totál antiszociálisnak fogok lejönni, akivel semmi nem történik, mert sokszor fáradt vagyok mint egy öregasszony, szülés után óta (:))fáj a derekam, a csípőm, néha sántítok, nehezen mozgok, tökre be fogok égni előtte, meg úgy összességében véve nem akarom hogy mindent tudjon rólam.


2014. dec. 20. 10:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
meg amikor véletlen kibuggyan belőlem a nevetés,rajta röhögtem, de próbáltam úgy tenni,mintha afilmben lett volna valami vicces, rögtön lereagálja, és tudja min nevetek!!!!
2014. dec. 20. 10:53
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

De miert erdekel, h mit gondol, mit mond?

O mar nem resze az eletednek, nyilvan a gyermeked apja, de hagy beszeljen, gondoljon, amit akar. Sem tobb, sem kevesebb nem vagy.

Tudod: ne azt nezd, mit mond, hanem, h KI mondja.

2014. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, h nem egy medium, aki a gondolataidban olvas, ezeket te csak igy belelatod sztem, mert teljesen ki vagy idegileg, es valoszinuleg abszolut nem jo megoldas ez a fajta lathatas, ez egyertelmu...elvaltatok, de idoszakosan tkp. kenyszerbol ugy eltek egyutt, mintha egy par lennetek...erdekes, h az elejen azt irtad, h amugy nem rossz a viszonyotok, ugyanis a tovvabbibol egyaltalan nem ez jon le. Sztem te pszichesen eleg instabil vagy, es valamilyen szinten nem tudtad meg lezarni, es elrendezni ezt a kapcsolatot.
2014. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

azért érdekel, mert nem akarok előtte beégni, mint nő, mint anya sem, hogy távolban ne így gondoljon rám, ne terjessze ott a híremet a szüleinek, barátainak


azért írtam, hogy a viszonyunk jó, mert így távolból szeretjük egymást, sokszor mondja ő is, csak épp együtt nem megy, ő békülni akarna, mert még mindig álmokat kerget, csak én már a földön járok, mert többszöri kibékülés után én már most képben vagyok, hogy megint mi lenne.szóval majd jön csillogó szemekkel, ami utána kialszik..

2014. dec. 20. 11:16
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Lokott vagy tuti.

Miert kellett szulni attol akivel nem tudsz elni?

2014. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Elképesztő, hogy egy tíz éves értelmi és érzelmi szintjén levő nő gyereket nevel, komolyan. Vicc vagy, ne haragudj.
2014. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ismer.
2014. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6, de haragszom, én sem jelemeztelek téged

amúgy meg nem is értem miről írsz, mert ugye válasz az sehol, csak sértegetés, azt én is tudok


te meg egy senki vagy.


na?

és ki beszél értelmi szintről...

2014. dec. 20. 12:11
 9/13 A kérdező kommentje:
amúgy serintem tejesen normális, hogy egy nem működő kapcsolatban külön vagyunk és jön és ez nekem stressz, mert persze nem érdekel senki milyennek gondol, de a gyerekem apja viszont igen. mert életem végig vagyunk kapcsolatban és nem esne jól, ha elítélne.
2014. dec. 20. 12:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyerek? Mert szerintem nem normális, hogy kb. egy hétig nálad van.Aludjon meg egyen ahol tud, és vigye el magával valahova a gyereket, lássa el legalább akkor, amikor látogatja, és nehogy te lásd el még az apukát is.

És ne akarj neki megfelelni. Ha nem tetszik a kaja, főzzön ő, ő is a gyerek szülője ugyanúgy. Amúgy tök mindegy, milyen anyának gondol,az meg főleg, mit gondol a családja meg a barátai. A gyerek tudni fogja az igazat, ha felnő.

2014. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!