Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne az...

Szerintetek milyen lenne az élet ha léteznének vámpírok? És ha léteznek (léteznének) akkor milyen nyelven beszélnének Latin? Én át váltóznák vámpírrá nem tagadom.

Figyelt kérdés
Nem hangzik rossznak örökké élni nagyon gyorsnak lenni, erősnek és még vért is isznak amivel nincs is sok baj ha úgy van mint néhány filmben hogy a vért adnak akiből vért szívtak és semmi baja se lenne. Meg igéznék hogy elfelejted hogy itt jártam és hogy ittam belőled. Mi van ha tényleg így történik. Lehet mi is megvagyunk igézve és már ittak belőlünk vámpírok ? Valaki erről a véleményét kifejtené ?

2016. máj. 28. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen kifejtem: marhaság.
2016. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jobb lenne mint az emberi élet.
2016. máj. 28. 21:12
 3/11 anonim válasza:
Hidd el nekem, hogy ez nem így működik :D
2016. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
működik ? akkor talán léteznek ?
2016. máj. 29. 08:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha léteznének, aligha holt nyelvet beszélnének. Az lenne az érdekük hogy beolvadjanak a zsákmány közzé. Vagy lehet hogy egytől-egyig ők ülnének a parlamentekben, és mi egy szép nagy állatkertben élnénk amit ők irányítanak. Ha át lehetne változni vámpírrá, én nem akarnám. Örökké élni míg mindenki akit szerettem megöregszik, és meghal körülöttem.... Szörnyű lenne.
2016. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Őket is át tudod változtatni.
2016. máj. 29. 09:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg ők is akiket szeretnek, és azok is akiket szeretnek.... a végén mindenki vámpir lenne, kaja nélkül. Ha léteznének, ezt biztosan nem hagynák az öregebbek.
2016. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ebben van valami ! Jogos
2016. máj. 29. 10:48
 9/11 PresidentEvil ***** válasza:
Attól függ, melyik fajta vámpírra gondolsz. A hagyományos Nosferatu-féle? A Darren Shan-féle? A Twilight-féle? Nagyon nem mindegy.
2016. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Emberien néz ki, de még is vámpír.
2016. máj. 31. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!