Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utáljátok az emosokat?

Miért utáljátok az emosokat?

Figyelt kérdés
én emo vagyok.és nem tudom elkébzelni hogy mért utáltok minket.igaz hogy feketében járunk és lázadunk de ez téged mért zavar?mér nem lehet minket békén hagyni?egyszerüen felejtsétek el hogy léteznek emosok. ja és a 'mert b*zik' válaszokat hagyagoljátok. köszii.
2010. ápr. 11. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
mert vagdossák magukat, ráadásul ma már divat annak lenni. a sok kis tinip*csa miatt van ez, hidd el. akik divatból emosok, azok egyszerűen szánalmasak.
2010. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

én is emo vagyok.

Az előtem való hozzászólónak:az emo-k NEM vágdossák magukat!

Nem tudom hogy miért nem lehet ezt megérteni!!

2010. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
én nem utálom az emokat
2010. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Miért ? Spec. én azért, mert nem egy embernézett emósnak miattatok. Fekete ruhát vettél fel ? EMós vagy. Tornacipő van rajtad ? Emós vagy. Nadrágláncot viselsz ? Emós vagy.

Amúgy is, olyan k.urva nagy világfájdalmatok lehet így 14-5-6 évesen, annyi, de annyi mindent tapasztaltok szegény kis emóskáim. Mindjárt én is megsajnállak titeket, apuci, anyuci pénzeli a hülyeségeiteket. Ba.szott nehéz életetek van. A másik, nagyon bírom, hogy mindig azzal jöttök, hogy érzelmesség így meg úgy. Fél Magyarország érzelmes, szereti a természetet, nincs kibékülve a állatkíznással, miegymás. Nincs ezzel semmi, hogy így éreztek, én is így érzek. De nem kell azt csinálni, hogy boldog-boldogtalan szalad, és befesti a haját feketére, telrakatja piercinggel a pofáját, mert mi lázaduuuuunk.

Hát ennyi.

2010. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sincs gondom velük (mondjuk engem annak néztek mert vastagon van feketével kihúzva a szemem de nem vagyok az XD)
2010. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

én sem utálom őket.

A kamaszok lázadnak. Ha nem akkor, amikor ideje van, akkor később.

2010. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
na, én nem vagyok emo, emo zenét sem hallgatok (bár mostanában megtetszett egy banda a The Horrors, az nem tudom emo e vagy nem, mert annak tűnnek kinézetileg, de zsíír), de szerintem az emok nem vagdossák magukat, csak a retardáltak. Nekem igazából nincs velük bajom, egyszerűen leszarom őket, biztos vannak köztük normálisak is, meg vannak köztük idétlen hülyegyerekek is...mint mindenhol máshol (punkok, rockerek, rapperek, reggaesek..)...mindenki azt csinál amit akar, maximum később rájön, hogy "milyen kis hülye voltam". (jobb esetben)-->(azért jobb esetben mert ha rájön, attól még ugyanolyan marad belülről, kisebb változásokkal amik csak jobbá teszik)..na ez most nem tudom világos volt e, így a vége, de tök mindegy...nem utálom őket.
2010. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem kifejezetten az emosokat utálom. Mindenki idióta.
2010. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 96%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57


Ez szóról szóra igy van !

2010. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

1. Mert az emo ma már nem az életérzésről szól (az sem volt sokkal jobb), hanem, hogy kinek van jobb cipője.

2. A nagy lázadás mi ellen van? Hogy nem éhezel? Hogy van interneted? Hogy semmiért nem kell dolgoznod? Hogy suli után a plázába jártok röhögni?

3. Csúnyák vagytok.

4. Azt hiszitek az a legfontosabb, hogy fiú létetekre ki legyen festve a szemetek és ki legyen vasalva a hajatok.

5. Szerinted így kell kinézni egy fiúnak?

[link]

[link]

[link]

[link]

6: A "jellegzetes" emo viselet eléggé koppintott, nem a ti kitalációtok.

2010. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!