Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Love Cortez Zsolti vagy Dave?

Fanni27 kérdése:

Love Cortez Zsolti vagy Dave?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg! :)

2016. jún. 9. 13:38
 1/10 anonim válasza:

Cortez:vigyázz mindenkire,még ha haragban is vannak;sok nyelven tud;nagyon szerethető;menő(eztazért irtam a végére,mert inkább a belso tulajdonságokat szeretem benne)

Zsolti:vicces;erős;nem számítanak neki az intők;

Dave:felnőttes;ért a kütyükhöz;

Én Cortez fan vagyok de mindegyiket szeretem,ezért irtam le nektek.

2016. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi :) Csak kiváncsi vagyok, hogy ki melyiket szereti legjobban. Én egy Zsolti és Cortez keveréket szeretnéék. :)

Jöhetnek még válaszok.

2016. jún. 10. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem Dave nagyon szimpatikus. Cortez nekem már kicsit túl menő meg túl ideális pasi, olyan sztem nem is létezik:) de az tényleg nagyon tetszetős hogy olyan jól tud angolul és hogy tud gitározni. Ez a kettő miatt nálam + pont. Dave tulajdonságai közül nem is tudnék konkrétot mondani, egyszerűen hozzánőtt a szívemhez:D

80% Dave, 20% Cortez pasi kéne:D

2016. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem Dave nagyon szimpi nekem Cortez Dave keveréke jönne be, de amúgy imádom Cortezt is.:)))
2016. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Egyértelműen Cortez:) Bár a többieket is bírom.

indoklás:Ahogy bánik Renivel

2016. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Akkor én mondok egy Zsoltit :D Imádnám, ha lenne egy ilyen őrült haverom. Mindig nagyon sokat nevetek rajta amikor olvasok, és nem csak magamban, hanem hangosan :D

De nekem szerethető Dave is, és természetesen Cortez :)

Egyik fiú sem unszimpatikus.

2016. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lucy4ever válasza:

CORTEZ♡♡♡♡😙

14/L

2016. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ILoveMáday válasza:
Csoki! Akkor én mondanék egy Zsoltit:) Was kostet das zimmer? Muhahahahaha
2016. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zsolti. Mert nagyon vicces és imádom a poénjait. De azért Cortez és Dave is nagy kedvencem.
2017. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Zsolti, mert vicces, és olyan szinten ideálom, hogy nagyon. Mindegyikőjüket szeretem, de Cortez "túl menő", Dave meg... őt csak barátként tudnám elképzelni :)
2020. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!