Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóljak a tanárnak vagy ne?

Szóljak a tanárnak vagy ne?

Figyelt kérdés

(bocsi, fogalmam sincs hogy melyik kategória a helyes, ezt találtam biztosnak :D)


Megyünk osztállyal a Balatonra, és a tanárnő már megvette mindenkinek a jegyét.


Én viszont ragyogóan elfelejtettem szólni, hogy nekem nincs szükségem visszafelé a jegyre.


(barátnőmnek kedvezményre jogosító kártyája van, ezért ő magának veszi meg, és valamiért azt hittem hogy mindenki maga vesz jegyet)


Hétfőn utazunk, holnap találkozom utoljára a tanárnővel az indulás előtt.


Megéri szólni, vagy ne szívassam meg azzal hogy most az egész cuccost újra megvegye?

(egy bizonyos esemény miatt egy ideje kissé meg vagyok kattanva, és néha iszonyat alapvető dolgokat felejtek el - témazárók dátuma, néha elfelejtek sulis cuccokat vinni - könyv, füzet, tesicucc - év elején kellett volna leadni a bizonyítványt, holnap fogok beslattyogni vele, és ugye nem szóltam a jegy miatt, pedig motoszkált a fejemben. Ezek korábban nem voltak jellemzőek rám.)


Nem szeretnék "egy próbát megér" alapon szólni, elég gyakran vagyok lehülyézve, nagyon nem hiányzik egy újabb beszólás


2016. jún. 9. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már megvette úgyis mindegy.
2016. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!