Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajba kerültem Mit...

Nagy bajba kerültem Mit csináljak?

Figyelt kérdés

...párommal 8 hónapja benne vagyunk a baba projektben. hónapja veseköves lettem azóta leálltunk + elkezdtük tervezni az esküvőt augusztusra és gondoltuk normális párként utána folytatjuk.

Újra elkezdtem cigizni (1 doboz majd egy hónapig elég, de akkor is) és az utóbbi hónapban 5 szülinapon is voltunk és hát iszogattam...

Reggel meg pozitívat teszteltem...nem is értem hogyan alig voltunk együtt akkor is védekeztünk....

Most mit tegyek...jó gondolom az orvos többet tud mondani...de még oda el nem jutok ...szerintetek mekkora az esélye hogy beteg lesz...rendellenes fejlődés stb..


2013. máj. 21. 07:51
1 2
 1/11 petera6 ***** válasza:

Az alkoholtól és a cigitől nem valószínű, hogy baja lesz, de természetesen mostantól ezek tiltólistán :) (Hidd el, hogy más is normális, esetleg szórakozással teli életet él terhesség előtt). A vesekőre nem tudok mit mondani, azt mindenképp orvos fogja tudni neked megválaszolni.


Gratulálok!

2013. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi. Az a minimális cigi és ital semmit sem ártott. Innetöl ne igyál és ne dohányozzál.

A ves kö dolgot meg mond el a dokidnak.

2013. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm...igazából a cigi és az alkohol zavar....mert gyógyszert i elég rég vettem be utoljára....
2013. máj. 21. 07:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baj. Nekem az első gyereknél a fogantatás körül én is két buliban is voltam, az egyik pont aznap volt, amikor meg kellett volna jönnie. Amikor rémülten mondtam az orvosnak az aggályaimat, kinevetett. Ez nem azt jelenti, hogy aki gyermeket tervez, az keményen iszogathat, de ilyen korai szakaszban még nem lett baj belőle, és utána természetesen már vigyáztam mindenre.

Úgyhogy emiatt ne izgulj, az idegeskedés többet árt.Nyugodtan készülj az orvoshoz, az uh majd mindent megmutat.Kívánok boldog babavárást!

2013. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most nem fogok szép képet festeni magamról, de leírom!

Mi is már hónapok óta próbálkoztunk párommal..és kb én is így voltam mint te.Fogtam egyenlőre letettem az egész baba projectről.Cigi..buli..stb.Emlékszem Május 1-én kimentünk a városligetbe, és nagyon berúgtunk a társasággal akivel kint voltunk.Másnap nem voltam jól..nagyon sokat jártam fejjel előre a wc-re.. :D Csak hogy szépen fogalmazzak...

Amint tudtunk vettünk tesztet, azonnal meg is csináltam.Hát pozitív lett..Pedig előtte 2 héttel is csináltam, az meg negatív lett.Én is aggódtam, de szerencsére semmi baj nem lett.Azonnal amint pozitív lett a teszt, szentéletű lettem. :) Lányom 2 éves múlt, teljesen egészséges.Eddig 1-szer volt igazán beteg. :)

Remélem megnyugtattalak!

Boldog baba várást, és sok egészséget nektek! :)

2013. máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ohhh én egy hetes terhes voltam mikor a lánybúcúmban csúnyan berúgtam . Meg elotte valo nap egy 20perces szoli.... Mondtam a dokimnak es nevetve mondta h semmi gond ;-) ne izgulj. Jooo bababvarast. Isteni 9honap lesz ;-)
2013. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm tényleg...nyugodtabb lettem...
2013. máj. 21. 08:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Még ugye a baba nincs annyira osszekottetésbe veled. Még nem beloled táplálkozik, még csak befészkelte magát. Nem lesz semmi gond, leteszed a cigit és kész.


18 hetes kismama

2013. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám végig cigizett a terhessége alatt velem és nővéremmel is. Mondjuk nem tudom miért nem volt képes leállni, én ezt nem tenném a gyerekemmel de a történetem lényege, hogy én és a tesóm is mindketten egészségesek vagyunk.
2013. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a picinek. Mostantól kerüld ezeket és nyugi. Boldog baba várást.
2013. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!