Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert meselem be magamnak?

Miert meselem be magamnak?

Figyelt kérdés

Na szoval..arrol van itt szo, hogy tavaly nyaron egy olyan gondolat kezdett el motoszkalni a fejembe, hogy a sajat nememhez is vonzodom, soha nem ereztem igy, raneztem egy lanyra es nem volt meg az az erzes ami egy fiunal volt..eljott a suli ido elfelejtodott ez az egesz, voltak kapcsolataim (persze fiuval).

Aztan most megint eljott a nyar es megint ugyanaz a helyzet, amit mar lassan elviselni sem tudok, egyatalan nem vonzanak a lanyok, de megis bemeselem magamnak, hogy vonzodom hozzajuk es ez miatt mar lassan tenyleg ugy erzem, de egyatalan nem.

Soha nem tudnam magam elkepzelni lannyal, nem izgattak fel soha egyatalan semmi.

Mi ennek az oka?

Vagy fiatal korban ez normalis?

15L



2016. jún. 23. 05:09
 1/2 anonim válasza:

Ilyen fiatal korban teljesen normális!Attól még nem leszel biszex, hogy eszedbe jutnak ilyenek. A másik pedig az ,hogy hajlamos vagy szerintem túl sokat gondolkodni dolgokon(mint én),főleg most ,hogy nincs ami lekösse a figyelmedet, mert ugye szünet van. Próbálj meg programot szervezni,olvasni,lekötni a figyelmed és meglátod jobb lesz! Emiatt meg ilyen korban ne aggódj,mert én is ilyen voltam meg több ismerősöm is,mármint barátnőm,sőt volt hogy egy-egy csók is elcsattant mert kíváncsiak voltunk...azóta eltelt jó pár év,férfival élek együtt,nagyon szeretem,normális életem van. Attól függetlenül ,hogy fiatalabb koromban voltak ilyen dolgok.Ne agyalj ennyit,itt ez a legfőbb dolog!Jó pihit a szünetre:)

(28N)

2016. jún. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2016. jún. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!