Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gyűlölöm hihetetlenül...

Csak én gyűlölöm hihetetlenül azt a szót hogy "menci"?

Figyelt kérdés
Olyan szinten irritál ha valami kislány használja élőben vinnyogó magas hangon írásban *-* szmájlival .Rosszul vagyok tőle

2016. jún. 23. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hallom akkor nekem is bántja a fülem, de néha én is szoktam mondani hülyéskedéskor/hülyeségből. Leírva nem nagyon érdekel, ismerettségi köröm is csak poénból használja, mint a 'vicci'-t:DD

18/L

2016. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem ez is irritál az xd is és minden amiből egyébként se lesz beszélgetés teháta Mizu?(mert alap válasz hogy semmi) a yolo a lol az ilyenek amikre úgy sem lehet nagyon normális választ adni


De vannak az Olyanok amiket szinte meg se lehet fejteni... Pl osztsályom használja a slebó kiafejezést a kéményest és az eminyét meg sok hasonló baromságot... Engem ezek irritálnak. Jobb értelmes beszélgetést folytatni valakivel mint ezt hallgatni/olvasni és mondogatni hogy ,,aha... Aha... Persze... Jól van... Aha"

2016. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A környezetemben senki nem beszél így.
2016. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nincs vele semmi bajom:)
2016. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!