Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvileg fogyózom, de ma...

Elvileg fogyózom, de ma bűnöztem és hihetetlenül gyűlölöm magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
171 cm 54 kg vagyok, ami nem sok, de az alakom ettől még nem jó... Már fogytam 8 kg-ot. Ma ettem egy kis édességet (ez nem akkora gond, mert korábban is volt, hogy ettem 2 kocka csokit vagy ilyesmi, de attól még fogytam), jughurtitalt két étkezés között (na ezt nem szoktam, ez nálam egyenlő a nassolással), és délután 4kor egy kistányérnyi nokedlit zsíros tejföllel.... Egyszerűen nem tudtam megállni, és most legszívesebben tovább zabálnék. (Amúgy edzettem ma, és nem tartok szigorú fogyókúrát, csak odafigyelek; nem nassolok, nem iszom cukrosat, este már csak fehérjedús kaját eszem, stb...) Most itt sírok, hogy soha nem lesz jó alakom, és tényleg utálom magam... Most így fogok érezni minden egyes étkezés után?
2012. júl. 24. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
És ez kit érdekel ?
2012. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őőő ENGEM? Nem tudom, hogy most kétszer annyit kellene edzenem, mint amúgy; vagy holnap ne egyek semmit, vagy zabáljak addig, amíg jól esik...
2012. júl. 24. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi! Neked egyáltalán nem kéne fogyóznod. Ha nem tetszik az alakod akkor mozog sokat, a sport formál. AZ jó, hogy oda figyelsz arra, hogy mit eszel :) De nyugodj meg, ettől az egy naptól még nem lesz semmi bajod. Holnap, csinálj mindent úgy mint eddig, figyelj oda az étkezésre, mozogj, de semmi képen ne egyél ennél már kevesebbet. Többet nem szabad fogynod! Inkább a formásításra figyelj :) SOK SOK MOZGÁS!!! :D

És emiatt tényleg ne sírj, és ne utáld magad :)

2012. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos beteg vagy, menj elmeorvoshoz.
2012. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez a legfontosabb dolgod a világban? figyu valakiknek éppen a molett csajok jönnek be ahogy látom nem vagy se 30 kg se 150 kg szóval mással kéne foglalkoznod
2012. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi az hogy nem tudod megállni? xddd

ez vicc

2012. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyes! Egyél amit megkívánsz! Ne fogyózz,ha te nokit akarsz enni zsírosan tejföllel,hát egészségedre! Minden nap mozogj,és azt ehetsz,amit akarsz! Csak tartalmas legyen az edzés! Nem 10 perc,hanem min 30,vagy akár 60! Ha többet eszel,vagy kalóriadúsan,akkor fuss 5-10 perccel tovább! És egészségedre!
2012. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért utálod magad mert éhes voltál és mertél enni?-ezért nem szabad, az evéss nem bűn....

amúgy meg hány kiló akarsz lenni? 40?

2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!