Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném ha segitenétek. A...

Szeretném ha segitenétek. A kérdésem: Terhes lehetek e rögtön fogamzásgátló abbahagyása után? .

Figyelt kérdés

A DOPE-PROVERA injekciót: 2015.11.24.-én kezdtem felvenni. Az első 3 hónapig semmi baj nem volt. A következőt,2016.02.24-én kellett volna beadatni,de március 3.-a lett belőle..(ez nem volt gon ,mert nem volt némi aktus az idő alatt)

De a második injekció beadása után egy hónapig mensesem volt. Így a nőgyógy abba hagyadta velem a gyógyszert és más gyógyszert kellett szednem(vérzéscsillapítókat.

Ez az injekció: 05.24-27-ig hatott,a (a párommal viszont 25.-én védekezés nélkül voltunk együtt) fogamzásgátlás. Kb. Most 26-28 között kelett volna megjönnie,a nekem feszül és nem jó a közérzetem,aluszékony vagyok és a viszereim is fájnak,ami csak akkor szokott,ha terhes vagyok. Már van3gyermekem és nem örülnék most ennek...szerintetek mi lehet velem? Andrea



#Andrea30
2016. jún. 29. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!