Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rozsdás vízzel mostam az...

Padisahi kérdése:

Rozsdás vízzel mostam az autót és ettől fura lett a színe, , tudtok tanácsot adni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnél mostam le az autót és nem tudtam hogy rozsdás a víz nem is gondoltam ebbe bele,, azt hittem szép tiszta víz ,, szabad szemmel mosás közben persze nem lehet észre venni így bátran le mostam ,,meg száradt másnap vettem észre hogy foltos a kocsi eddig szép sötét kék színe volt ,,meg maradt a kék szín de kis furcsa buborék árnyalatok vannak benne ,, így most nem tudom mit tegyek,, segítsetek kérlek ,, esetleg polírozás segít rajta? Vagy valami más ? előre is köszi a válaszokat,,

2016. júl. 3. 17:44
 1/2 anonim válasza:
Beleegett a rozsda vizcsepp formaban. Ha nagyon beleegett akkor ilyet mar polirozni szoktam. Sok ilyet hoznak hozzam.
2016. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. aug. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!