Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem kezdek anorexiás lenni?

Ugye nem kezdek anorexiás lenni?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt kezdtem el fogyókurázni és sikerült leadom 5 kg-t.ezt a súlyt szeretném tartani,de nem tudom hogyan.Viszont a felsőtestemen mar par csont eleggé kilatszik pl a bordam .A combom még viszont mindig nem vékony 46 cm a vastagsága.Nem vagyok anorexias ugye?

2016. jún. 25. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia a lelki állapoton alapszik nem a súlyon. Ha félsz a hízástól, rémálmok a mérlegről, kövérnek látod magad pedig nem vagy az, és akármilyen vékony vagy fogyni akarsz, nem eszel, titkolod, hogy sohasem eszel, na akkor vagy anorexiás.
2016. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én voltam/vagyok anorexiás (soha sem leszel gyógyult, bármikor visszaeshetsz), szóval ha kell segítség, tanács a gyógyulással kapcsolatban, nyugodtan írj.
2016. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!Az az igazság ,hogy szoktam enni,van amikor kicsit többet van amikor kevesebbet ,de bármit eszek már bűntudatom van és szinte betegesen megakarok felelni mindenkinek .Ami nem jo dolog tudom.Nem mondanám magam kövérnek de olyan vekonynak sem.Bár ha mondom valakinek hogy fogyozom elso kerdés mindig az hogy hova akarok fogyni.Arra tanácsot tudnál adni hogy a mostani súlyomat hogy tudnám megtartani?Koszi mégegyszer!
2016. jún. 25. 19:10
 4/20 anonim ***** válasza:

Milyen módszerrel fogytál le? Ez fontos a tanácsadásban.

Amúgy engem 163cm-esen és 46kg-osan diagnosztizáltak. Nem volt veszélyes a súlyom, de már nem volt egy éve menstruációm, hullt a hajam, kiállt minden csontom, folyton fáztam és sápadt volt a bőröm mindig, nem igazán volt energiám, és én is mindig ettem, nem túl sokat, de soha nem volt olyan nap, hogy semmit ne ettem volna.

2016. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az hogy fél a hízástól még nem anorexia, mélyen belül minden ember fél szerintem attól, hogy elhízik (kivéve az ektormofok).
2016. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Leszoktam a cukros uditorol kevesebb edesseg es kevesebet eszek,ha idom engedi sportolok.egyébként már regota kesik a menstruaciom koze lehet a fogyashoz?
2016. jún. 25. 19:33
 7/20 anonim ***** válasza:

Köze lehet

Küldj képet milyen az alakod,abból többet lehet mondani, kórosan sovány nőknek késik vagy marad el teljesen

2016. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Biza, az első válaszoló vagyok, köze van az éhező szervezet állapothoz.
2016. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Leírnád mondjuk egy átlagos napon mit eszel?
2016. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46 centiméteres kerületű comb nagyon vékony, már ne haragudj... Igen, ez anorexia.
2016. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!