Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küldjek egy csomagot...

Hogyan küldjek egy csomagot külföldre?

Figyelt kérdés

Ismerősnek küldök pár dolgot, nem sokat, kb 5 kilónyit, de soha nem adtam még fel semmit postán, most pedig itt ülök és nem tudom, hogy kell.. Mik a lépések?

Becsomagolom a cuccokat egy dobozba, aztán a postán írják rá, hogy hova szeretném küldeni és honnan vagy azt nekem kell? Vagy írjam rá itthon és csak vigyem a postára, majd fizessem ki?


2016. júl. 15. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy felcímzed, mint ha itthonra küldenéd csak az országot is feltünteted. A postán lemérik, és ennek megfelelően felbélyegzik. Arra azért számíts, hogy nem valami olcsó, több ezer forint, attól függően, hogy hova adod fel, illetve milyen nehéz.Én Decemberbe Angliába adtam fel egy csomagot (nem tudom pontosan hány kg volt) és asszem 4000-ret fizettem érte.
2016. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!