Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy bizonyítsam be a szüleimn...

Hogy bizonyítsam be a szüleimnek hogy a fehérje nem káros?

Figyelt kérdés
Iszok fehérje port bár a szüleim nem engedik megkerdeztek három orvost is és azt mondtak hogy tönkreteszi a májam és a himivarsejteket, én már utána olvastam az interneten és megmutattam anyáeknak hogy nem káros de csak az orvosoknak hisznek, mit tegyek?

2015. aug. 19. 23:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
1%
A fehérje port azt feletsd el! Ne menjunk bele abba hogy karos vagy sem, ha feherjet akarsz, akkor igyal tobb tejet meg egyel tobb tojast... Ennek nezz utanna, hogy miben van a legtobb feherje es a szuleid ezt nem fogjak megtiltani!! :)
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
:DDD
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Imádok feljönni a gyakorikérdésekre
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
3%
Hülyébbnél hülyébb kérdések xdddd de ha valaszolnom kene akkor az 1so valaszoloval ertenek egyet :D
2015. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Szükséged nincsen rá, ártani nem árt. Egyél húst, pasztőrizált tojásfehérje levet, túrót. De leginkább húst.
2015. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt a három orvost főbe kéne lőni, ha még ennyit sem tudnak. Hímivarsejt pusztítóóó :DDD
2015. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Ne bántsátok:D


Szerintem nem kamu a kérdés, és nem is trollkodás, sajnos tényleg vannak ilyenek, nekem is a saját háziorvosom rémületes fejet vágott, és ezerrel beszélt le róla hogy milyen káros, amikor kérdezte hogy mitől izmosodtam úgy 1 év óta, és azt mondtam neki hogy tömegnövelő étrend mellé tolok egy fehérje+szénhidrát turmixot edzés után.


Konkrétan ő is a szokásos dumát nyomatta, hogy mennyire tönkrevágja a vesét meg egyéb dolgokat meg hogy nem természetes összetevőkből van..:D

igen, tönkrevágja, max akkor ha 200 kilónyi por rá esik az ember belére 10 méter magasról, vagy 2 hónapig nem eszik semmit és csak turmixokon él, így a szilárd táplálék hiányában..


Arról is le akart beszélni hogy tömegnövelő étrendet folytassak, mert szerinte az is káros...


A legnagyobb probléma az hogy ezt a szülők szent írásnak és készpénznek veszik amit a házidoki mond.

Nem fogják fel, hogy akik házidokik, azok nem feltétlenül értenek hozzá, mivel háziorvosok, nem pedig táplálkozás-szakértők esetleg személyi edzők...

Elvégre egy fogorvosnak sem azt kell tudni hogy hogyan kell tökéletesen szívátültetést végrehajtani...


Faterom persze alapból ilyen félelmetes hókuszpókusznak tekintette, mert ugye mindenkinek van olyan ismerőse aki "gyúrós poroktól kórházba került, vért okádott, " blablabla...:D


Amikor meglátta hogy ilyenem van, úgy viselkedett velem mintha valami illegális pult alatti drog lenne, és folyton arról papolt velem hogy mennyire káros és halálos szer, és ezeket tiltotta, persze közbe ezerszámra vette a kólát,chipset és minden ilyesmi ételt, mert ugye ezek mennyivel egészségesebbek...


Mert ugye azért lehet a mostani nagyon komoly szabályozások mellett bármelyik boltban megvenni, és azért veheti meg akár egy 10 éves is korhatár nélkül(max néznek az eladók hogy nem-e véletlen púdernek nézi),miközben a cigi,alkohol mind 18+-hoz kötött, komolyan néha fáj nekik logikusan gondolkozni...:D


És azért ez nem újkeletű, próbáljatok meg ismerősök szüleivel ezekről beszélni, szinte mindenkitől az a reakció fog jönni hogy" jujj az nagyon káros"..

Ezért is tagadom amikor rokonságban ilyeneket kérdeznek, mert már semmi kedvem a 625-ödik embernek is ugyanazt a fejtágítást tolni órákig mire felfogja.


Nade bocs hogy így belekavarodtam:D


KÉRDEZŐ: keress minnél több, és lehetőleg minnél hihetőbb-hitelesebb "hittérítő" cikkeket-videókat.


Elég fárasztó olyan emberrel veszekedni, akik annyira nem értenek hozzá, hogy a sztereoidokat és az étrendkiegészítőket ugyanannak tekintik és adják a nagyokost hogy bizony ők mennyire értenek hozzá, és sokkal jobban tudják...:S:D


Tényleg fontos hogy hihető legyen, ne álljon ki a formából egy injekciós tű miközben arról magyaráz hogy mennyire nem szabad sztereoidozni és ő sem tolja soha, vagy pedig ha a cikk tele van reklámokkal mert akkor rögtön az jön le nekik hogy" csúnya gyártók/eladók mindenféle kamucikkekkel akarják rásózni a szemét cuccot a fiatalokra"...


Pl:

sárga kapszula, vagy body.builder alapismeretek: [link]


esetleg Drugs Bunny videója: https://www.youtube.com/watch?v=b2fXlHAyW9M


Ha meg ezek után sem hisz neked, akkor küldd be egy rendes étrendkieg. boltba, ahol hozzáértő az eladó, mégjobb ha esetleg egyeztetsz az eladóval előtte akkor mégjobb, nekik legalább fizetnek órabért addig amíg veszekednek vele, míg neked nem. :D


Az én fateromnál régebben ez használt leginkább, hogy látta hogy egy nálam jóval idősebb, látszólag hozzáértő boltos testépítő srác elbeszélgetett vele hogy mi mire jó, és miből hogy készül, stb.

2015. aug. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a legtöbb ilyen szülő menthetetlen

amikor már minden érvüket megcáfoltad jönnek az aranykártyák, mint a genetika...


és szépen csontrakéta maradsz amíg magadnak nem tudod megoldani a kondis kaját

2015. aug. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik, hogy a babatápszerek is hasonlóak. Akkor a babák már vesebajosak 1 éves korukra?


Idézek a Nestlé babatápszer összetételéből: "Hidrolizált tejsavó-fehérje alapú"

2015. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

az enyéimnek mondhattam volna anno

a tápszerről az volt a véleményük, hogy cukorbomba drágán


aztán úgy nézett ki a napom, hogy két zsömlével meg 3 szelet szalámival el lettem küldve iskolába


és volt pofája orvoshoz járatni, hogy "nem eszik a gyerek"


Hát jó hogy nem, lövésed sincs a normális táplálásról?! Kis híján lisztérzékennyé nyilváníttatott inkább (mert ezt olvasta a neten), minthogy a saját hibáját felfogja.


hülye szülők vannak lesznek voltak

2015. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!