Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizonyítsam be a szüleimn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a szüleimnek hogy nem vagyok leszbikus?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy én biszex vagyok, tehát a lányok is vonzanak, de a szüleim ebből nem sejtenek semmit, vagyis inkább túl sokat sejtenek, mert azt hiszik leszbi vagyok.

Pl. a Simsben (játék) is megcsináltam magam mikor kisebb voltam és akkor tök normálisnak tűnt h biszex vagyok ezért nem is férjet csináltam magam mellé, hanem feleséget. És mikor bátyám ezt meglátta nagyon leszidott, sztem el is mondta a szüleimnek. Innen kezdődött.

Akkor azért is egyszer megjegyzést tettek, hogy miért csak női sztárokért vagyok oda. Most azóta direkt csak férfi előadókat hallgatok, pedig ennek aztán tényleg semmi köze hogy kikhez vonzódok.

Meg még rengeteg történetet tudnék írni mikor gyanakodtak. Barátom se volt még, tehát ezt is rossz szemmel nézik, de nem értik meg hogy tényleg nem tetszik most senki.

És most ott telt be a pohár, h ugye most őszi szünet van, ezért egyszerott aludtam a legjobb barátnőmnél. És most csak vmiért megkérdeztem, hogy mikor megy el mindenki itthonról, és már rögtön bátyám nekem állt, hogy miért? Elakarom hívni a barátnőmet? Én pedig mondtam hogy lehet. Apukámerre meg mérgesen kérdezte hogy miért, mit akarunk csinálni ketten az üres házban? És akkor leesett.

Mert akaratlanul elvörösödök mikorilyeneket kérdeznek, mert félek hogy rájönnek, hogy bi vagyok. De nem vagyok leszbi. A lányok csak szexuálisan vonzanak.

Hogy tudnám bebizonyítani? Nyíltan nem akarom megmondani, mert kellemetlen lenne ilyenről beszélni, főleg hogy egy részben ugye azért igazuk van. Meg barátot sem akarok hirtelen csak ezért. Valami ötlet? :/



2013. okt. 29. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem fogom végigolvasni, a kérdésre válaszolok.


Feküdj le velem és vegyük fel videóra:P

2013. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hidd el jobb lenne 2másodperc amire kimondod , így meg cseszekedsz vele mennyi időt , mond meg nyíltan hidd el utána sokkal jobb lesz ,
2013. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 zoliba' ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, de ne stresszelj ezen...

Mond azt nekik hogyha ilyen helyzetbe kerülsz legközelebb hogy : Nyugódjatok meg, nem vagyok lezbi... ! ( mosolyogva )

2013. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
76%
bármennyire nem szeretnéd de le kellene ülnöd a szüleiddel egy hosszú beszélgetésre és elmondani nekik amit érzel hogy téged csak szexuálisan vonzanak a nők nem pedig érzelmi szinten és hogy még nincs barátod még nem azt jelenti hogy leszbi vagy. emiatt meg ne szerezz pasit mert rosszul éreznétek egymást ha nem szerelemből vagytok együtt, várjál még vele, ami késik az nem siet biztos lesz pasid is. én biztos ezt tenném mindig a legegyszerűbb megoldás a legjobb biztos meg fogják érteni a szüleid
2013. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vigyél haza egy srácot és a családi vacsora közben pippantsd le az asztalnál. Egyebet nem tudok elmondani...
2013. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
korod?
2013. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Most komolyan, érzel késztetést arra hogy férfival élj egy fedél alatt, közös programokat szervezzetek (pl. túra, színház, vacsora, tánc), érzelmesen hozzábújjál, finoman szeretkezz vele, néha meg azt élvezd, hogy kicsit keményebben is megpakol.


Ha ezekre nem igazán vágy akkor neked felesleges férfi, szingliség, két csaj együttélése is ma már egészen elfogadott.

2013. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Tanulj , legyen munkád és hagy a p.csába ott őket ! Az ilyen család nem család ! Már bocsánat. lehetnél akármi akkor is az én gyerekem lennél és támogatnálak stb. nem pedig cikiznélek. Egyébként ha nagyon bizonyítani akarsz akkor még mindíg megkérhetsz egy barátot , hogy néha néha hívjon fel , játsza el a pasit még lehet néha néha sexeltek is egy jót .
2013. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ja tényleg a korom lemaradt: 17


#8 igen a fiúkhoz is vonzódom, szerelmes is voltam már, a lányok inkább szexuálisan izgatnak.

2013. okt. 29. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!