Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Androcurt és Estrimaxot...

Androcurt és Estrimaxot szedek 5 napja, a tüneteim elég erősek, mondhatni épp elviselhetőek. Ezek a tünetek már az 5. napon normálisak?

Figyelt kérdés
18 MtoF és 5 napja hormonkezelésbe kezdtem, Dr. Gasztonyi Zoltán írta,fel őket. Olvastam a transzvanillán, hogy kinek milyen tünetei léptek fel a 3.-4.-5. hónapban, és azokat a tüneteket tapasztalom mar az 5.,napon, amiket mások több hónapok múlva. A tünetek a,következőek: mell és mellbimbófájdalom, medencecsont fájdalom, de tudom hogy a csontom nem fájhat az ösztraidoltól, de mégis olyan érzés, farpofa fölötti fájdalom, lengőbordák alatti fájdalom, mondhatni a lengőborda csontja fáj, mikor megtapintom őket érződik is a fájdalom, néha hasi és gyomorfájdalom,erős hőhullámok, utána fázok, van mikor be tudnék takarózni, hangulatingadozás. Normális ez az első héten már?????? Leginkább olyan sorstársam válaszait várom, akik már szintén belekezdtek a hormonterápiába, és csak értelmes válaszokat várok!!!!!!! Arra is gondoltam, hogy már eleve a magas ösztraidol szintre jön még a 4 mg Estrimax és így gyorsabban folyik a hormonkicserélődés, a HRT előtt is már tiszta nőnek néztem ki, azon lepődtek meg, ha kiderült, hogy fiú vagyok, de erre vigyáztam, hogy barátokkal és ne olyan családtagokkal járkáljak, akik a fiú nevemen szólítanak/szólítottak, a mellem még hrt előtt is néha-néha szúrt, viszketett. A válaszokat előre is köszönöm! 18/MtoF
2016. aug. 2. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!