Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodok rémálmokat?

Miért álmodok rémálmokat?

Figyelt kérdés

Már második napja, hogy rémálmot álmodok :( az első az volt, hogy az időjárás valamiért jósolt 2 tornádót a faluba, ahol éles a családommal és a barátaimmal. Rohanok be anyához, aki félig meztelenül (csak bugyiba) alszik az ágyon. Szólok neki, hogy pakoljuk össze a legszükségessbb dolgokat, de ő csak nevetett.. kinézek az ablakon, látom hogy jön a todnádó. Már csak arra emlékszem, hogy kirohantam a kutyámért, a tornádó pedig már az ablak előtt pár méterrel volt..


A második az ma volt. Egy kórházba felvettek betegvizsgálónak, de egy munkatársan folyton kérdezte, hogy nem-e zörögnek az ajtóm mert ha igen, akkor migránsok. Az egyik percbe viszont zörögnek.. kinézek, 3 szakállas férfi,.és egy kislány. (aki furcsán hasonlít egy barátnőmre) úgy 10-en rohantunk egyszerre ki az ajtón, az állomásra. Odaérünk, de valaki eltűnt közülünk. Egy ember vissza ment érte, majd én kb úgy 3-5 percre rá összeestem. A munkatársaim nagy nehezen felkeltettek, majd bevittek engem vissza a kórházba. Szembe abba a szobába, ahova betörtek. Utána bejött 2 férfi sokkolóval a szobába, és csak arra emlékszem, hogy ott fekszek a padlón, és homályosan látom azt a kislányt, egy késsek a kezében, majd minden elsötétül, égül ijedtemben kikeltem az ágyból..


Semmi ilyen játékkal nem játszok, nem nézek ilyen filmet sem. Semmi ilyesmit. A barátnőm hiányzik csak... nem szeretném, hogy még több ilyen legyen... valaki segítsen :'(

15/l/BI



2016. aug. 4. 08:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért!
2016. aug. 4. 08:24
 2/3 j-eszköz válasza:
Ha hiszel a spirituális dolgokban, lefekvéskor imádkozhatsz, hogy ne legyenek ilyen álmaid.
2016. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kevésbé hiszek az ilyenben de megpróbálom :( köszönöm!
2016. aug. 7. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!