Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi hiányzik az életemből?...

Mi hiányzik az életemből? Több lent.

Figyelt kérdés

Olvastam egy könyvet, imábtam amug azt a sorozatot olvastan semmi bajom nem volt.

De egy hónappal a kiolvasása utám szétestem. Vakami hiábyzik az életembhl. Csak nem tudom mi.


10 éves láby vagyok, de kérlek ne nézzetek le a korom miatt. Nemondjátok azt, hogy túl fiatalvagyok, és még nem eshettem össze.

Mert igenis érett vagyok a koromhoz képest.

10/L



2016. aug. 16. 23:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Imábtam imádtam,

Amug amíg,

Hiábyzik hiábyzik,

Életembhl életemből,

Láby lány,


Elnézéseteket kérem a hibák miatt.

Azért lényeges a könyv. Mert ha arra gondolok még depisebb vagyok

2016. aug. 16. 23:21
 2/6 anonim válasza:

ZSelyke!


Az van, hogy a történet teljesen kiteljesítette az életedet. Ami nagyon jó, de most elmúlt. Nem folytatódik tovább a sztori és ez űrt hagyott benned. Velem is mindig ez történt amikor volt egy központi projectem és az befejeződött. Ilyenkor legjobb keresni egy másik sorozatot, tevékenységet és újra lesz valami amit sokáig szerethetsz. Azt javaslom, próbálkozz meg az írással is. Én már ovis koromban írtam meséket, 11 éves koromtól hosszabb novellákat. Koromhoz képest érett voltam, zseninek persze nem tartom magamat. A saját sztoriban az a jó, hogy úgy alakítod, ahogy akarod és akkor ér véget, amikor akarod. Lehet, hogy 20 évig írod :)


24/L

2016. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Figyelj annyit tudok mondani, hogy a konyv utan talan egy pasi hianyzik az eletedbol.De ne aggodj, meg fiatal vagy nem kell pasiznod.Amugyis csak minden nehezebb toluk.:))

13/L

2016. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első köszönöm.

Már kezdtem el énis ilyen meséket irni.

Amúgy ZseJke, pontossal irom


Nem hinném, hogy pasi hiányzik.

2016. aug. 16. 23:28
 5/6 anonim válasza:

Első vagyok. A pasi téma szerintem is messze van még. Nem azért, mert "kicsi vagy", hanem mert jobb ezt nem sürgetni. Ha rám hallgatsz, csak FÉRFIVAL kezdesz, férfi viszont nincs 30 alatt. Szóval van még időd bőven :)


Örülök, hogy már elkezdtél írni. Csak bíztatni tudlak. Aki kipróbálja és ráérez az ízére, az hamar rájön, hogy az olvasásnál már csak az írás jobb. Büszke vagyok rád így ismeretlenül is. Csak így tovább csajszi!

2016. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm <3 <3
2016. aug. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!