Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Én mindent...

Mit csináljak? Én mindent megteszek ami tőlem telik

Figyelt kérdés
Most leszek 8.-os, eddig ugy volt, h biosz-kémiára megyek, vagyis a szuleim eroltettek, most viszont felhoztam, h inkabb mennek nyelvre, erre a fejemhez vagjak, h ha fordito lennek, az milyen jelentektelen munka, meg hogy még az angolt se tudom (nyelvizsgara keszulok). Csak bemagolom az angolt is... ELEGEM VAN
2016. aug. 16. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondold végig. Mi az amit szeretsz csinálni, ha megvan...csináld azt. Vagy próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá. Ha fordító akarsz lenni, legyél! :D nem jelentéktelen és még jól is keres, és manapság a nyelv nélkül nehéz sokra vinni, lehet, de az nagy kihívás. Értesd meg a szüleiddel, hogy ez a te életed és nem kényszeríthetnek rá arra, amit te nem akarsz. És nem utolsósorban, legyél tisztában a magad képességeivel is.
2016. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem egykorúnak fogok írni. Ezaz! :D Ez előzőnek igaza van. Az én szüleim meg éppen a nyelvekre mondják, hogy tanuljam, tanuljam és ők mondták, hogy a nyelvnél fontosabb nincs...jó ezt lehet hogy csak nekem mondták, mert a határ közelében lakunk és ott fontos a német, mert kimenni ausztriába jobb és többet is keresel mint itthon. A lényeg, a nyelv nem csak a határnál fontos. Te legalább tudod mi akarsz lenni:D bárcsak én is tudnám!:D Gondold át mit akarsz. Ha te fixen mondod, hogy ezt akarod, meg van hozzá a képességed is, és azért azt is kell nézni, hogy jól keres-e, és ha jól keres akkor dumáld meg a szüleiddel ez van, ez akarsz lenni, nem akarod úgy leélni az életedet, hogy a napod 50%át utálod az munkád miatt:) ja emb ugye el tudod tartani magad vagy akár majd egy családot is.
2016. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!