Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de sajnos...

Fogyni szeretnék, de sajnos nem tudok, pedig én mindent megteszek. Leírom nektek, hogy mit ettem az elmúlt 2 napban. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Tegnap reggeli:semmi (tudom hogy nem helyes de délelőttönként nem mindig szoktam éhes lenni)

ebéd: Rakott zöldbab (kb 10*10*4 cm-es kocka)+meggyszósz (kevés ha saccolnom kéne akkor talán egy hagyományos merőkanálnyi)(tudom hogy van benne liszt mielőtt megemlítenétek hogy az vacak)

vacsora: ugyanaz mint az ebéd

Nasi/egyéb: 2-4 dl szénsavas, cukros, narancs üdítő (Márka) azt hiszem talán más nem is volt


Ma: reggeli: 2 db Toast kenyér formályú teljeskiőrlésű kenyérből készült szedvics tartalmuk:(salátalevél vajkém szalámi paradicsom)+ 2dl 1.5%tej

ebéd: ugyanaz mint a tegnapi ebéd, vacsora

vacsora: Gombapörkölt nokedlival egy átlagos mély tányérnyi nem púposra szedve tejfölösen(tudom a liszt rossz :D)

nasi/egyéb:semmi"


2016. jún. 27. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Én csak azt írom ki, hogy mi volt a szemét kaja :D


Rakott zöldbab,meggyszósz,2-4 dl szénsavas, cukros, narancs üdítő, vajkém, szalámi, 2dl 1.5%tej, gombapörkölt nokedlival.

2016. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem azt írtad mi volt a jó?: salátalevél, paradicsom.

Kevesebbet kellett volna pötyögni :D

2016. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
83%
Olvasd el a sárga kapszula nevű ingyenesen letölthető kiskönyvet, ott leírják az étrendi alapokat.
2016. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez mit keres a testépítés témakörbe? Ez testleépítés.
2016. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De akkor ezzel nem lehet fogyni?
2016. jún. 27. 11:22
 6/17 anonim válasza:
Olvasd el a könyvet amit írtam...
2016. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem jó az egész. A nokedli és egyeb szénhidrát bombákat el kell felejteni. Kb semmi fehérje nem ment be a szervezetbe. Így nem szabad csodalkozni, hogy a mérleg nem moccan. Valóban az a könyv jo. Nekem is itt van a telefonomon. Próbáld meg.
2016. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezektől nem fogysz, mind hulladék, semmi sem fér bele a diétába.
2016. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ezzel soha nem fogsz lefogyni. olvasd el a sárgakapszulát, hogy legalább valami alap fogalmad legyen az egészről hogy mit is kell enni.
2016. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

A gombapörkölt is jó, ha nem volt benne étolaj (persze a nokedli nem jó, a tejföl meg valakinek jó, valakinek nem...).

Mi volt a rakott zöldbabban? Azt lehet úgy is elkészíteni, hogy jó legyen, a meggyszószt is (liszt, cukor nélkül).

Amúgy ez egyáltalán nem fogyókúrás étrend, ettől én tuti híznék, ha éppen nem kapnék hasmenést az 1,5%-os bolti tejtől :)

2016. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!