Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy férfi sírógörcsöt...

Ciki, ha egy férfi sírógörcsöt kap?

Figyelt kérdés
Persze nem valami hülyeség miatt, hanem valami komoly dolog miatt. Sajnos sokan azt gondolják, hogy Nekik nem szabad sírni.... A törvény melyik paragrafusában van szó arról, hogy tilos? XD A kérdés azért merült fel bennem, mert ma egy (férfi) rokonom járt így. Sajnos megvolt az oka rá....:( Én nem ítélem el a férfikönnyeket, de kíváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok. Csak normális válaszokat szeretnék, ne oltsatok, köszi:)
2010. ápr. 20. 15:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szia utolsó váalszadó:) Szerintem sem ciki és tényleg baromság, hogy beléjük nevelik ezt a hülyeséget! Az én barátomba is azt nevelték bele:( Meg is látszik rajta, mert akármilyen gond van, inkább rágja magát, feszült, mert nem mer sírni... A négy év alatt talán háromszor láttam sírni, de azt is úgy, hogy ebből kétszer nem tudta, hogy észrevettem, a harmadik pedig azért volt, mert megbántott és kijött belőle. Én is az olyan férfiakat kedvelem, akik ha kell, mernek sírni.
2010. ápr. 20. 18:20
 12/15 anonim válasza:
84%
szerintem egyátalán nem gáz hogyha egy pasi kimutatja érzéseit. Ő is ember.attól mert pasi ... ezt hülyeségnek tartottam mindig is :D és mindig annak is fogom! S: az mért jobb ha egy olyan emberrel vagy aki sosem tud sírni?! az egy érzéketlen tuskó lehet! :/
2010. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia 23:30-as. Egyetértek Veled teljesen!:)
2010. ápr. 23. 23:45
 14/15 anonim válasza:
Szerintem, ha nagy traumáról van szó, akkor nem vészes. De azt se úgy, hogy utcán, mindenki előtt stb. Inkább csak otthon, vagy valami közeli ismerős előtt.
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek, kedves utolsó válaszadó! :-)
2011. aug. 19. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!