Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a facebook-on ez a "Kihívás...

Mi a facebook-on ez a "Kihívást elfogadtam! " dolog?

Figyelt kérdés
A falon csak ezt látom és érdekelne mi ez..

#Facebook #kihívás #kihívást elfogadtam
2016. aug. 23. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Van egy sorozat, az a neve, hogy Így jártam anyátokkal (original title: How I Met Your Mother). Ebben van egy szereplő, Barney Stinson, ő mondogatta ezt mindig: kihívás elfogadva (Challange accepted), általában olyan dolgoknál, amik szinte lehetetlennek tűntek.
2016. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm :D
2016. aug. 24. 02:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt látom mindenkitől. Kiraknak egy képet ezzel a szöveggel.

Ha az elsőnek igaza van, akkor miért csak most kezdődött el? Hisz a sorozat 2014-ben ért véget.

2016. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Egy őrület bármikor előjöhet. Nem tudom emlékszel-e a rick rolling-ra, a lényeg az, hogy 2008-ban rengeteg embert szívattak meg azzal, hogy küldtek valami témával egy linket, ami elvileg a témával kapcsolatos volt, gyakorlatban azonban Rick Astley - Never gonna give you up című számára irányított át. Ez a szám, már akkoriban több, mint 15 éves volt. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy bármiből lehet mém, bármikor. Harambe is mostanság szinte random módon előkerült. Nem volt igazán különösebb oka.

2016. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Engem is érdekelt ez a dolog, és két dolgot találtam, ezt a gyakorikerdes oldalt, és egy Facebook posztot:

Sziasztok.Ki hívtalak titeket!😅😅

Légyszíves tegyél ki te is egy fekete- fehér képet magadról 😃 azzal a felirattal hogy (a kihívást elfogadtam ) ! Akinek a képed tetszik küld el ezt a levelet! Ne legyél játék megszakító 😘😘!!


Szóval szerintem a kép, plusz ez a kihívást elfogadtam szöveg azt jelenti, hogy a likeoloknak is ki kellene rakni egy hasonló képet, szöveggel. Remélem segítettem. :D

2016. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!