Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki várja a sulit? Mert...

Van aki várja a sulit? Mert én várom! ^^

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 03:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez meg milyen kérdés kéremszépen?😂😂
2016. aug. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy random kérdés!:D
2016. aug. 25. 04:27
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom miért várnám, szerintem csak az olyan emberek várják akiknek ingerszegény az életük és nyáron nem tudnak semmit sem csinálni, vagy nincsenek barátaik, ezért várják hogy végre legyen valami dolguk az iskolában, vagy találkozhassanak azzal a pár emberrel akikkel egy osztályba sorolták őket be, és így legalább interakcióba kerülhetnek élő személyekkel.
2016. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha középiskolás végzős lennél nem várnád annyira. 18/l
2016. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most végzek, legalább gondolj arra hogy duplázott nyári szüneted lesz, május 1-ig kell majd csak járni és szeptember 20.-án kezdődik majd az egyetem/főiskola. Bennem csak ez tartja a lelket.
2016. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén végzős vagyok a gimiből.

Én csak azért várom, hogy kezdődjön az iskola, mert már picit unalmas ez a nyár.

Bár ha lenne barátom, haverjaim akkor lehet a hátam közepére sem kívánnám az egészet.

Így is egy hét után te is szerintem vissza fogod sírni a nyarat.

Mikor nincs az, hogy időre kell felkelni, azt csinálsz amit akarsz.


Engem is az éltet, hogy ez az év rövidebb lesz.

Illetve az is, hogy érettségi csak 3 nap nekem, mert az éven informatika(választott) és azelőtt angol tantárgyból sikeres érettségit tettem :)

Másrészt inkább unatkozom itthon, minthogy iskolába menjek.

Mindig van mit csinálni,nem bánom ha nem vagyok barmokkal körülvéve

2016. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem nagyon vannak barátaim,csak 1-2 ember akivel néha beszélek,de még én sem várom. :D
2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!