Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap megy a barátom gólyatáb...

Holnap megy a barátom gólyatáborba féltsem vagy ne?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal. Előtte már voltunk együtt fél évig, de sajnos megcsalt. (Ő 17 éves volt én meg 15. Nagyon gyerekek voltunk még..főleg én.)

Most Ő 19 én pedig 18. Ebben az 1 évben amíg együtt voltunk is megcsalt egyszer. Ivott, és egy lány lekapta. Én megbocsájtottam neki de a bizalmam nem a régi..és soha nem is lesz az. DE megígértem neki, hogy megpróbálok benne bízni és elhinni, hogy felnőtt, nem fog megcsalni.. még is amiket hallok a táborról, vagy olvasok. Aggódok.



2016. szept. 4. 15:36
 1/10 anonim válasza:

Nekünk is ivós-szexelős volt a gt-unk, de akinek kapcsolata volt, abban volt annyi tartás hogy nem rúgja fel azt. Senkit nem erőszakolnak meg, senkit nem kényszerítenek ivásra se másra.


Meg kell bíznod benne. Lehet nehéz a múltbéli dolgok miatt. De egy 19 éves Egyetemista már felnőtt és érett.


Nyugodtan olvass utána, hogy a gt-os r**ancok, és hímr**ancok (nem engedi azt a szót) hol tartanak most :D Azóta is diplomáznak

2016. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Az alkohol az igazmondásra kényszeríti az embert.

Vagyis ha ott megcsal akkor tuti ital nélkül is megcsalna máshol is hamarosan. :)

2016. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ivás-szex gólyatábor? Nálunk volt ivás de szex nem.
2016. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem tényleg kicsik voltatok még akkor és te végképp 15 évesen. Nem fogtátok fel egy kapcsolat súlyát és velejáróját.

De most már Te és Ő is felnőttek vagytok.

Bízz benne. Megérdemel egy utolsó bizalmat.

1-2 tábor valóban erről szól, de akinek van valakije az általában hűséges szokott maradni!:)

2016. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hidd el, ha valaki nem akarja akkor nem engedi.

Nem engedi azt, hogy rá másszanak, le itassák..

Gondolj arra, hogy ha valakivel le akar feküdni ahhoz nem kell gólyatábor! Csak akkor fog olyasmit tenni ami téged is bántana ha ő is úgy akarja.

Akkor pedig próbáld nézni a jó oldalát, hogy legalább hamar kiderült, hogy nem szerelmes beléd..

2016. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha a barátod felnőtt férfi és nem egy 19 éves óriás hülye gyerek, akkor nem issza le magát a sárga földig, csal meg.


Ha egy szép emlékként akar emlékezni a táborra akkor kultúráltan iszogat, és lötyög a zenére vagy talál egy társaságot magának

2016. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Undorító hogy ennyirea piáról és a szexről szól minden..Aztán meg ráfogni csk mert józanon nincs képe megtenni.

Aki részeg őszinte, ha igazából mást kíván jobban akkor legyen vége.

2016. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

15,17 -> Fiatalok voltatok.

18,19 -> Pont jó. Szerintem a srác megérdemel még 1 esélyt és bizalmat.

A felettem lévők elmondtak mindent ami fontos!DE egy dolgot kihagytak .... a barátod minden este hívjon fel. Szerintem ez egy aranyos dolog és így biztosít téged arról hogy minden oké vele és nem kell aggódnod. Ha meg kamuzik a f***fej majd a videókból kiderül

2016. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik iskola kezdi ilyen későn az évet? Máshol ez az első tanítási nap.
2016. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetem, nem iskola.
2016. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!