Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom most fog menni egyetemi gólyatáborba. Nem akarom. Van valaki még így? Hogy fogjátok elviselni azokat a napokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Egyetem? Hát ha te nem oda jársz akkor szerintem szép lassan kezdj kiszeretni belőle és nemfog fájni annyira. Ott nem fél évig kell a lányoknak udvarolni. :D
2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk én mentem el, de én tök csajos suliba járok az évfolyamban 10 pasi van mind rindák.

én barátomis kivolt de megnyugtattam nem azért mentem ert félrekurni akartam hanem ismerkedni!

ha szeret nem csinál semmit+meg kell biznod benne, de tudom h mit érezhetsz majd át!=(((

mi mindennap beszéltünk telon, kérd meg h minden nap azért 1-2percet dumáljatok és fontos h mond h szereted ha ö is mondja és érzed a hangján h komoly, akkor nincs gond=)

kitartást!

2010. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is most fogok menni egyetemi gólyatáborba. A barátom szegény ugyanúgy ideges, ahogy te. Pedig semmi oka rá, mert szeretem, és nem fogom megcsalni. Szóval nyugi, ha a te barátod is szeret téged, akkor nem lesz semmi baj. :)

18L

2010. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj, de a gólyatábor ivásból, meg dugásból áll!

5 éve járok egyetemre nekem elhiheted, de ha barátod szeret, meg se fordul az utóbbi a fejébe!


23/f

2010. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam az a pasi megy el, akivel összejárogatok. addig legalább menstruálhatok nyugodtan falat kaparva:D
2010. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm ma reggel ment el. Délután beszéltünk telefonon, és leb@sztam, amiért ilyen józan volt még akkor a hangja alapján. Vedd kicsit lazábbra a dolgot. Ha szereted, örülsz az örömének, márpedig egy GT az hatalmas buli :D Bízz benne, ha meg mégis megcsal, akkor nem kár érte. Nekem nagyobb gáz lenne egy félrekhmm, mert mi együtt is élünk. Szóval take it easy.
2010. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!