Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondja, ha elmegyek az egyetemi gólyatáborba, elhagy... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 6 éve 1ütt vagyunk,eddig nem nagyon mentem bulizni,mert mindig azzal jött hogy vége lesz,ha megteszem.De azért ezt nem lehet a végtelenségig csinálni!! Már eleget bizonyitottam neki,nem csaltam meg,de az egyetemet nem akarom úgy végigcsinálni hogy nem mehetek oda ahova szeretnék,nem ismerkedhetek emberekkel mert kiborul meg vádaskodik...!! Ez nagyon szar...tudom hülye vagyok h nem hagytam még ott,majd biztos ezt mondjátok,de szeretem őt,mert egyébként egy csodálatos társ! És most igy is elég sok változás lesz az életemben:új suli,elköltözés otthonról és akkor még vége is legyen? Ez így egyszerre tul sok nekem...:(
2008. júl. 14. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

már 6 éve ki kellett volna dobnod.

Amit csinál veled, az érzelmi zsarolás. Te meg eddig bedőltél neki. Ezután ne tedd.

2008. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
a golyataborokban mindenki dugni akar (en is ugy mentem oda, csak nem jott ossze :D), szoval talan ezert fel tole. de ha mindig ilyen az mar tenyleg beteges.gondolkodj el rajta, hogy erdemes-e vele maradnod.
2008. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő ilyen birtokló típus, te meg másik városba költözöl a suli miatt(?), akkor úgyis kiborul a bili. Akkor meg már jobb, ha elmész gólyatáborba azokkal, akikkel koptatod majd a padokat.

Nehéz döntés, de jobban jársz, ha adsz magadnak egy esélyt - meg neki is, hogy ezt komolyan gondolja-e.

2008. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Szia!nem korlátozhatsz téged elvégre te is fiatal vagy mennél bulizni ha meg akarod csalni igyis-ugyis megfogod!Jobban is bizhatna benned,ez igy nem normális,ülj le mondd el neki hogy nem akarod megcsalni és nem is fogod.Ha ezek után is fenyegetözik akkor jobb neked nélküle:S
2008. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
én teljesen megértelek...az ilyet nem lehet csak úgy eldobni..meg könnyű ilyen szavakkal dobálózni, h hagyd ott a francba..., de ha közelebről nézzük a dolgot..ez valahol jó, h ennyire féltékeny, mert ebből látszik, h mennyire nem akar elveszíteni, nem?? jó monjuk az eléggé "érdekes", h enniyre meg nem bízik benned....sztem próbáld vele megbeszélni az a legjobb
2008. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Van amig szeretetröl meg féltésröl beszélünk,de ez már nem az!!Nem normális hogy 6 éve nem enged bulizni téged !!
2008. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
20%
A gólyatáborok sajnos manapság csak a züllésről és a dugásról szolnak. Az emberi butaság teljes betetőzése. Én tavaly voltam de másnap haza is mentem. Félreértés ne essék nem vok se csunya sőt, se dagadt, se nyomorult lelkileg csak egyszerüen nem fért bele nekem amik ott folynak. Szoval én megértem a barátod teljesen, ha szereted nem mész el, mert ha elmész és "vissza kell fognod magad" ott nem fogod tudni magad jol érezni valszeg..
2008. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is jó dolog, hogy ennyire félt, mert ez azt jelenti, higy nagyon szeret téged. Csak már túlságosan is.

Ezért nem kell szakítanod vele, viszont azt elhiszem, hogy tényleg nagyon idegesítő lehet. Tudom milyen érzés, én 6 éve vagyok a páromal és még mindig nagyon féltékeny és nem engedne el sehová, így együtt megyünk a barátokhoz is.

Muszáj abba a táborba elmenned? Szerintem se éreznéd jól magad, feszengenél, mert az tényleg csak a buliról szól.

Inkább menj el a pároddal egy hátvégére kirándulni, sátorozni, tábortüzeztek, szeretkeztek éjjel, nincs ennél jobb szerintem. Jobb mint egy gólyatábor.

De azért azt se engedd, hogy a párod teljesen "rádtelepedjen", neked is legyenek önálló gondolataid, döntéseid!

2008. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy ennyire félt inkább azon gondolkozol, hogy elmész 1 buliba ahol jól szétiszod az agyad és megdugnak 4en egyszerre. Tegye fel az a kan a kezét aki ezt hagyná a barátnőjének. Ennyit érnek manapság a lányok. Nem becsülik meg ha 1 férfi hűséges és ezt elvárja a másik oldalról is.
2008. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én megbecsülöm őt,nem arról van szó,hanem hogy teljesen be akar korlátozni. Jó,tegyük fel hogy most nem megyek el a táborba,de akkor meg később borul ki a bili,nem? Mert lesznek más bulik is,azt meg nem tudom megigérni hogy nem fogok egyikre sem elmenni...és mondtam hogy jöjjön velem,de ő nem egy bulizós tipus,inkább otthonülő...hát nemtudom, mi lesz ,de a piknik az jó 5let! :) írjatok még!!
2008. júl. 14. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!