Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul teszem?

Szerintetek rosszul teszem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 5 éves kapcsolatom és minden ok.Én olyan tipusu ember vagyok ha valakit szeretek túl kimutatom az érzéseimet iránta.Az lenne a kérdésem hogy rosszul teszem hogy ennyire kimutatom hogy szeretem,a párom is szeret de ő nem mutassa ki úgy az érzéseit irántam ahogy én.amugy minden rendben van a kapcsolatunkkal.Lány vagyok nagy koru

2016. szept. 7. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Testileg nagykoru vgy, de erzelmileg, szellemileg biztosan nem, ha ezt a kerdest itt kellett kiirnod.
2016. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt tettem fek kérdésnek hogy milyen vagyok ha nem tudtál normális választ adni csak kioktatni menny arébb nemvagyok kiváncsi a bugyuta véleményedre
2016. szept. 7. 08:34
 3/3 2*Sü ***** válasza:

Ha valaki kérdést tesz fel, akkor nem feltétlenül a kérdésre adott válasz a reakció.


Az első válasz bár nem túl barátságosan fogalmazott, de némi igazság van benne, amit érdemes megfontolni. Főleg így a rá adott reakciódat is figyelembe véve, hiszen ahelyett, hogy figyelmen kívül hagytad volna; vagy megkérdezted volna, hogy miből gondolja ezt; vagy higgadtan cáfoltad volna egy „nem gondolom, hogy érzelmileg ne lennék nagykorú”, ahelyett te kvázi megsértődtél, érzelmileg és nem higgadtan, racionálisan reagáltál.


De a kérdésre visszatérve, a válasz meglehetősen triviális, magától érthető:


Te kimutatod az érzelmeidet, mert ilyen a habitusod. A párod nem feltétlenül akarja, vagy tudja kimutatni az érzéseit, vagy nem olyan mélyek, mint a tieid. Ha ez így nem okoz gondot, akkor nincs probléma, amit meg kellene oldani. Ha ez valamelyikőtöknek ez probléma, akkor a válasz megint triviálisan egyszerű: beszéljétek meg, vagy próbáljatok alkalmazkodni a másik igényeihez, személyiségéhez, amíg ez nem válik károtokra, nem a személyiségetek súlyos feladása lenne. Ha a dolog feloldhatatlan problémát okoz, akkor keress olyan társat, aki vagy elfogadja ezt, és te is elfogadod őt olyannak, amilyen; vagy olyan társat, aki hozzád hasonlóan tudja megélni és kimutatni az érzelmeit.

2016. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!