Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jacob Sartorius vagy Justin...

Jacob Sartorius vagy Justin Bieber? Szerintetek? Tobb lent?

Figyelt kérdés
Szerintetek Justin vagy Jacob jonni fog Magyarországra? Justin Twitterre kiirta h jovore jonni fog, de nm nagyon hiszem h meg is tartja a szavat :( Noveber 8.an becsben lesz koncertje 9.en pedig Zagrabban es jovore szerintetek jonni fog ide? Es Jacob jonni fog?

2016. szept. 11. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ide? Kétlem. Jacob meg remélem sehova nem fog elmenni. Már nem azért de az a gyerek 13 éves kis kölyök akinek van kb. 2 zenéje amúgy meg tátogva arcokat vág más zenéire és levideózza... Ok,Justin is 13 évesen kezdte de legalább nem így. Na, de szerintem Magyarországra egyikük se fog jönni, ha viszont Justin Bécsbe megy akkor oda te is viszonylag könnyen eljutsz. Közelebb nem hiszem, hogy láthatod.
2016. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Am igen sztem is, de ma hallottam arrol h van valami oldalon szavazas h 2017-ben melyik hiresseget akarjuk latni a Szigeten es a legtobb szavazata Justinnak van...Szo nagyon remelem h el is jon....es a Sziget csak 20 percre van tolunk szo nagyon orulnek neki
2016. szept. 13. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk erről a Sziget dologról én is hallottam...
2016. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jacob szerintem egyelőre csak a saját országában ad koncertet de már várom mindkettőjüket :3
2016. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!