Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megváltozik a posta díjszabása...

Megváltozik a posta díjszabása 2016. október körül?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 19:14
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Kedves Vas Zoltán! Igen, tudom! A 29-es válaszom nem neked szólt, hanem a 24-es hozzászólónak, aki még decemberben elsején írt egy kommentet.
2016. dec. 27. 10:15
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

"A 29-es válaszom nem neked szólt, hanem a 24-es hozzászólónak, aki még decemberben elsején írt egy kommentet."


Aki a kiírt kérdés szellemében tette. És helytálló volt.

2016. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

32-nek: Olvasd el (újra) a hozzászólásokat. Bár tudom, hogy eddig is megtetted. Nagyon jól ismered, hogy miről szólt eddig a beszélgetés. Csak képtelen vagy elismerni a tévedéseidet. Abból pedig volt sok, rengeteg.


Nem gond, ha írsz ide, mint látod, mindig lepontoznak az emberek, mivel nulla értékűek a reagálásaid.


Aki csak frissen érkezett ehhez a kérdéshez, nem tudhatja, hogy milyen ocsmányságokat vágtál le itt, mivel azokat a hozzászólásaidat törölték már.


Valami súlyos gondod van, hát, sajnos ez itt sem fog megoldódni, de tudom, hogy az a célod, hogy legalább valaki hozzád szóljon, mert amúgy nem teszi meg senki, mivel olyan utálatosan viselkedsz, hogy mindenki elkerül.


Először az ocsmánykodásaiddal jöttél.


Utána az ocsmány privát üzenet.


Le lettél tiltva a privátomból. Kommentjeid ocsmány részét törölték.


Mindez nagyon fáj neked, azért jársz ide, hogy próbáld mentegetni magadat magad előtt. Nagyon átlátszó viselkedésed van és azt hiszed, hogy mások nem vágják... Szólok, hogy mindenki vágja.

2016. dec. 27. 10:29
 34/35 A kérdező kommentje:

Október 4-én írtam:

"Mindenesetre amit eredetileg terveztek, azt októbertől nem fogják bevezetni, gondolom, azért is hallgatnak a témáról ennyire."


Látod? Eddig őrlődtél, hogy mit is szólj be?

2016. dec. 27. 11:22
 35/35 A kérdező kommentje:
AKIKET ÉRDEKEL A POSTAI ÁRVÁLTOZÁS! Az előbb járt nálunk a mobilpostás és azt mondta, hogy január elsejétől lesz az árváltozás. Nyilván felülről utasították arra, hogy terjessze a hírt.
2016. dec. 27. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!