Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a "casezone...

Rendelt már valaki a "casezone.hu"-ról? Milyen véleményeitek vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy saját telefontokot, de nem tudom mennyire jó a minősége annak amit csinálnak. Ott van még a pitbullcase is, de sokan azt mondták hogy az drága és rossz a minőség.

2016. okt. 2. 00:00
 1/2 anonim válasza:
Én rendeltem 10 napja válaszoltak is hívtam is őket 3-4 alkalommal majd ma az újbóli érdeklődésemre közölték hogy sajnálják nem csináljak meg karácsonyra ... szóval nem ajánlom viszont hétfőn rendeltem a megleplek rol és ma át is vehettünk.
2016. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én rendeltem már a pitbullcase-től és a casezone-tól is. A casezone sokkal jobb minőségű tokot csinált, még mindig tök jó állapotban van. (Kb. 1 éve rendeltem). Azóta rendeltem a barátnőmnek, tesómnak is, és azok is nagyon jók lettek. A szállítással sem volt gondom, pár nap alatt megjött. Csak ajánlani tudom őket.
2017. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!