Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz valaha rocky 8?

Lesz valaha rocky 8?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Még 7 sincs.
2016. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, most a Creed filmsorozatot fogják továbbvinni. A Creed: Apolló fia című film tipikusan olyan, amilyen sok franchise-ban előfordul mostanság: az idősebb főszereplő(k) átadja(k) a staféta botot az új(aknak). A Star Wars 7 is ilyen volt például. Szóval mostantól valószínűleg a Creed 2 és társai fognak jönni.
2016. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Duobber válasza:
Sajnos nem mivel Rocky bejelentette hogy nem szerepel már Rocky filmbe és nem is lesz (sajnos). Link: [link] itt elmondja hogy utolsó rocky amibe szerepelt! Én nekem ez miatt nagyon fáj a szívem mivel imádtam a Rocky filmsorozatot nagyon a szivemhez nőtt és nagyon jó film volt megvolt benne ami kell.. Dráma,Viccek,és a Sport. A Rocky film számomra örök kedvenc marad és nagyon rosszul érzem magam hogy nem lesz több Rocky film. Ami valamilyen szinten érthető mivel Stallone már 70 éves nem fiatal de bárcsak az lenne és folytatódna a Rocky sorozat de hát ez képtelenség sajnos :( Örökre a szívembe zártam a Rocky filmet Rocky a legjobb film amit valaha láttam!
2016. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak remélni tudjuk! :)
2016. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!