Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen a helyzeten...

Hogyan tudnék ezen a helyzeten változtatni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel mindig csak én akarok találkozni. Ő mindig csak azt mondja, hogy nem jó és nem is tesz semmit azért, hogy legyen időpont. Meguntam, hogy mindig én mondom, hogy találkozzunk. Elvileg nagyon szeret velem találkozni és tényleg jól érzi magát, de nem hiányzik neki a találkozás, mert "msn-en beszélünk mindennap és ahhoz van hozzászokva". Mit csináljak, hogy neki is szüksége legyen a talira? Már nagyon meguntam, hogy mint egy hülye papucs csak én nekem számít h találkozzunk.
2010. ápr. 25. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Közbe msn-en minden titkát, meg tényleg mindent elmond, szóval t se lehet mondani, hogy nem vagyok fontos neki. Azt mondja, hogy én vagyok a legfontosabb. Amikor találkozunk, akkor is jól érezzük magunkat... ölelgetjük egymást meg hülyéskedünk.
2010. ápr. 25. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
tudod az igazán fontos dolgokat csak akkor veszi észre az ember ha eltűnt.hanyagold egy picit msn en ne írj vissza ne keresd kb egy hétig.volt hasonló esetem azóta hajlandó volt rendesen megbeszélni a dolgokat és ő is keres engem. 17/f
2010. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy meg kéne mondanom neki, hogy én nem mondom többet, hogy találkozzunk? majd ő szól ha mégis szüksége van. Teljesen papucsakna érzem magam, hogy csak én mondogatom.
2010. ápr. 25. 19:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a célom, hogy fontos legyen neki a tali, anélkül, hogy úgy érezné, hogy nincs igazam. Nem akarom elüldözni.
2010. ápr. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!