Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párom nem képes ezt elfogadni?

Párom nem képes ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

4-en vagyunk testvérek, 3-an vérszerintiek, a húgom pedig szívszerinti.

A húgom rossz döntéseket hozott, amikor pedig megbánta késő volt. Született egy kisfia és bár én viszonylag fiatal vagyok én nevelem születésétől. Most lesz egy éves.

Van vagyis volt egy kapcsolatom 3 évig voltunk együtt most lett vége nemrég.

Az elején elfogadta a picit de aztán nem...

Kiderült terhes vagyok, ekkor azt mondta döntsek a húgom fia vagy ő... döntsek mert ez a gyerek nem vér rokonom hagyjam.

Szerintem meg nincs joga ilyet mondani, hogy lehet ilyen szívtelen.

A kicsit megtartottam, már 30hetes vagyok ő is fiú és arra a hónapra van kiírva mint a "nagytesója" :)

Imádom a hugom fiát ha megkérdezik az enyém e mindíg elmondom, hogy a szívszerinti anyukája vagyok.

De annyira szeretem az életem adnám érte.

Fogalmam sincs, hogy fordulhatott ki magából így a párom.

Még a saját gyermekét sem akarja látni.

Talán jobb ez így...

Egyszerűen nem értem miért nem érti nekem nem számít a "vér", szerettem a tesómat és a fiát sem adnám semmiért.

21N



2016. okt. 15. 20:50
 1/2 KaMamber. ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted,hogy a kicsit választottad.

Ha a régi párod ilyen döntésre akart rávenni akkor egyszerüen nem érdemel meg

és abbol amit leirtál ugy érzem nagyon boldogok vagytok a babával,GRATULÁLOK,hogy ilyen szép családod van!!!!!

2016. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
A párod egy szívtelen tuskó lenne? :S Hogy kérheti, hogy mondjál le arról a gyerekről mááá, jaj nekem:S:S Értse meg, hogy te szereted azt a gyereket is, és nem akarsz lemondani róla, mert fontos ő neked. Szerintem a pasid lehet, hogy csak birtokolni akart, nem tűr meg "konkurenciát", hogy csak az övé lehess. Ilyen emberrel szerintem nem lehet jó együtt élni.
2016. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!