Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen...

Mit tegyek hogy jobb legyen az életem? Folyton izzad a kezem és ezzel nem tudok mit kezdeni.

Figyelt kérdés
több hónapig nem ittam kólát,energiaitalt nem ettem fűszeres ételt minden féle gyógyteát és szappan kipróbáltam és nagyon sok izzadásgátlót.. 18 éves vagyok a barátaimnak mind van barátnőjük csak nekem nincs nagyon félek hogy mit mondana egy lány a kezemre, egyszerűen undorító a tenyerem mert folyton izzad és hideg. Teljesen tönkre tette az életem!!!

2016. okt. 30. 22:45
 1/4 Norbert:3 válasza:
Velem is ez van..meg a honaljam is egyfolytaban izzad de oriasi foltokban..😪 es az en ujjamban el is van szakadva az in szoval gorbe az az ujjam..
2016. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az Én barátomnak is ez volt a problémája. Nem nagyon örült neki, de nagy nehezen rávetem, hogy menjen el orvoshoz :)

(Azóta már csilapodott ez a "probléma")

2016. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit mondott neki az orvos?
2016. nov. 1. 01:52
 4/4 anonim válasza:
Hát... Legelőször vizsgálatokra küldött minket mert az izzadásnak betegségek is. (pl. pajzsmirigy) Ezek után kérdezett olyanokat, hogy milyen gyógyszereket szed, mert a gyógyszer is válthat ki ilyen tüneteket. Ezek után adott nekünk pár tanácsot (azokat amiket te leírtál... kávé, dohányzás stb.) Majd vissza kellett mennünk pár hét múlva mivel nem csillapodott. Nekünk gyógyszert és műtétet ajánlott. Mi a gyógyszert fogadtuk el, és azóta minden oké! :)
2016. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!