Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el az életem?

Dávid.55. kérdése:

Hogy kezdjem el az életem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 18 éves és nincs ki támogasson nincs ki elinditson az utamon hogy kezdjek bele ?
2016. nov. 11. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értelek,milyen elindítasra vágysz? Elmész dolgozni,ha ügyes vagy jobb helyre,ha kevésbé akkor valami rabló zsidóhoz éhbérér,spórolgatsz,hitelt veszel fel lakásra kocsira,majd életed végéig azért dolgozol hogy kenyered legyen,és kifizesd a fizetni valókat,ez az átlag magyarországi élet rendje.
2016. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem ilyen életre vágyok
2016. nov. 11. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos ez az ország ezt tudja nyújtani,én azt szoktam javasolni tolj félre mindent,és annyi német könyvet,cédét,tanórát vegyél amennyit csak tudsz,ha munkából szeretnél megélni,az itthon nem fog menni.Irány valamelyik nyugati ország,sokan elmennek és mégtöbben elszeretnének,de a nyelvtudás kell,anélkül is jó eséllyel el tudsz helyezkedni,de olyan helyekre sok a munka,de lényegesen alacsonyabb a bér.Ha tudod a nyelvet kb az itthoni bér ötszörösét keresheted meg,és nem drágább az élet mint itthon,sőt németeknél olcsóbb pl egy lidl vagy penny.
2016. nov. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!