Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rendeltem semmit, de a...

Nem rendeltem semmit, de a futar csomagot hozna. Most akkor mivan? :D

Figyelt kérdés

Igazabol szamomra mar rohejes a szitu, annyira nem ertek semmit:


Felhivott ma egy tag, nevszerint engem keresett... Azt mondta futar es csomagja van szamomra. Annyira megzavarodtam, hogy nem is kerdeztem, hogy mi a turo az... A lenyeg, hogy holnap elvileg behozza a munkahelyemre... Aminek en tulajdonkeppen orulok, csak fogalmam sincs, hogy mirol van szo. :D Az tuti, hogy mostanaban nem rendeltem semmit. Mirol lehet szo?



2016. nov. 14. 18:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ket konyvet rendelt nekem Amazonrol egy baratom meglepikent. A futarral nem is talalkoztam, csak behajitotta a csomagot a melohelyemre a munkatarsaimnak es happy end. :)
2016. nov. 18. 17:34
 12/13 anonim válasza:
A Mesest Europe egy Izraeli alapítású cég, ők az ALIexpress postájának végfelhasználók felé való pick-pack pontra átirányítás olcsó megoldói. Hülyén hangzik én már szívtam vele.
2019. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én a wishről elég gyakran rendelek. Egy párszor előfordult, hogy kaptam a nevemre valamilyen csomagot amit nem is én rendeltem. Betudtuk annak, hogy a sok rendelés után ez az ajándék, mert még a bankkártyámról sem vontak pénzt, tehát az adataimat sem lopták el hálistennek. Olvastam a hozzászólásokat és láttam, hogy ismerősöd rendelt neked. Nekem ilyen eszembe se jutott, de mostmár gondolkodom ki lehetett.
2020. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!