Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, hogy elfogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy elfogom veszíteni a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ő a 2. komolyabb kapcsolatom. Az első megcsalt, illetve volt még egy akivel kezdtünk ismerkedni, szinte már jártunk, de egy hét után elment egy szülinapi buliba és ott ........ és így már nagyon nehéz bízni is valakiben. Tudom, hogy a kapcsolat alapja a bizalom. Féltem mind a barátnőitől (mert sokaknak megvan róluk a véleménye), hogy beleviszik a rosszba, és félek attól is, hogy elveszítem. (féltékeny típus is vagyok) Most vagyunk együtt 2 hónapja, nagyon megszerettem őt 2 hónap alatt, és látszik, hogy ő is szeret engem. De amikor nem találkozunk akkor a nap 24 órájában rá gondolok, hogy mit csinálhat, kivel van stb. Remélem megértitek, valaki volt már hasonló helyzetben? :/ Mit lehet tenni ez ellen? 19/F
2014. febr. 19. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Zárd be a pincébe.........
2014. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami értelmes válaszokra számítottam/számítok.
2014. febr. 19. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne félj attól, hogy elfogod veszíteni, mert ezzel csak a bizonytalanságot erősíted magadban.

Ne légy féltékeny sem, mert az arra pazarolt idődet, szerelmedre való figyelmedre is fordíthatnád.

Ne gondolkodj szakításon, meg hasonlókon.Ehelyett ha egyedül vagy, használd ki és próbáld jól érezni magadat annak tudatában, hogy ő ott van neked!Szeresd amennyire csak tudod, és ha ennek ellenére szakít veled, azt fogadd el és állj tovább.Millió lány van még aki szerelemre vár.Tehát no problem, ne agyalj a szakításon csak szeresd amennyiremcsak tudod!

2014. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz másik. Az egyik jön, a másik megy...
2014. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
színez voltam/vagyok is még valamennyire ha gondolod irj privátot. Szerintem nálad is változni fog vagy rosz irányba vagy megszokod a dolgokat és változni fogsz kevésbé fogsz kattogni ilyeneken stb.
2014. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj attól hogy elveszíted!Attól csak nagyobb lesz benned a bizonytalanság!
2021. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!