Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a powa név youtubeon?

Mi az a powa név youtubeon?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy az ilyen kis 12 év körüli embereknek olyan nevük van hogy a keresztnevük és utána az ,hogy powa ez mi ? ez valami új "divat" ?

2016. dec. 3. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Régebben is divat volt a szóhasználat játékos körökben. A "power" (erő/hatalom) szlengesített alakja. Vagy a rajongást fejezi ki (valamit, valakit erősnek, követendőnek tart), vagy esetleg magát tartja annak.
2016. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%
Egy Beniipowa nevű youtuber rajingói...
2017. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Van egy olyan youtube aki beniipowának hívnak és ő a nézőit úgy hívja hogy powák,ezért sokan a nevük mellé írják hogy powa (pl.: Lili Powa) egyébként én is Powa vagyok :)
2017. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok *youtuber akit :D
2017. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Egy b#zinak a neve aki youtuben májnkráft videókat csinál, a neve benipova és a kisgyerekek meg nevükhöz írják, hogy powa, ezzel kifejezve, hogy szeretik azt a búzát.

Népszerűségét a májnkráft videóknak köszönheti, mert ugyebár rengeteg a kis gyerek akinek még a fa$#a se pelyhedzik már a youtuben van hogy azt a retket nézze és még azzal, hogy a nevéhez irja a pova szót azt hiszi milyen kemény, hogy ő már nézi őt.

2017. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%

Kik a powák? Beniipowa videós indította el! Sajnos túl sok van belőlük akik őt követik és minden videó alatt látsz minimum 80-at belőlük. Én pl nem szeretem Beniipowát. És a 8-12 évesek nézik.Meg vannak akik szerint "olyan helyes és cuki".

Olyan videókból szerezte a nézetséget amivel mindenki játszik. Nem valami egyedi.(Bár már nem lehet májnkráft nélkül híres lenni).

Hogyha valaki más videós jobb nála vagy valami versenyt megnyert akkor ezek a kisgyerekek megsértődnek és háborúk zajlanak minden közösségi oldalon. Elég nagy szájuk lett nekik.

Kiváncsi leszek 5 év múlva mennyire fogják szetetni. Ez az én véleményem.

2017. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AlstomMetropolis válasza:
27%

Nem értelek titeket azért mert utáljátok a Nagy Benit nem kell csúfolni ilyen magyar emberektől nagyon felmegy a púmpám osszátok itt az észt.Egyébként Beniipowa inditotta el de még mindig nem értem minek kell csúfolni én imádom nagyon jól videózik.Lassan meg van neki az 500 ezer feliratkozó

De ha utálod akkor nem szólsz hozzá ehhez a kérdéshez.Ahelyett hogy osztod az észt.Menjetek és válaszoljatok más kérdésre.Ahelyett hogy itt menősködsz

2018. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AlstomMetropolis válasza:
27%

Nem értem nem a Minecraft videókból nyerte a nézettséget.Már rég nem csinálja és egyébként a CS:GO és Gta videókból nyert nézettséget.De egyébként ha életedben nem nézted akkor kussoljál.Én minden nap nézek egy videót tőle és képzeld sokkal többet tudok mint ti akkik csak annyit tudnak mondani hogy A MINECRAFT VIDEÓKBÓL SZEREZTE A NÉZETTSÉGED.

Nyisd ki a szemed és nézz rá a csatornájára.Kis 9

2018. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%
Ő kérdezett, én válaszoltam, ez az én véleményem. Egyébként attól még igaz amit mondtam, hogy neked nem tetszik :D. Ha elkezdesz 9-ezni, akkor ez már minősít téged...
2018. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!