Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék változtatni magamon?!

AmberTime kérdése:

Szeretnék változtatni magamon?!

Figyelt kérdés

Na szóval,az az én problémám hogy nem tudok megelégedni magammal.Mindig találok valami olyat magamban amitől olyan rosszul érzem magan.Nem tudom magam elfogadni.Mindig meg akarok felelni másoknak külsőleg/belsőleg.

Ezen IS szeretnék változtatni hogy meg tudjam azt csinálni hogy leszarom hogy mások mit gondolnak rólam és csak lenni.

Már nagyon elegem van abból hogy állandóan azzal törődöm hogy mások jajj jujj ezt meg azt gondolhatják rólam.Szóval ja.

A másik dolog amin szeretnék változtatni:

Szóval én régebben meg még most is néha dadogom.Vagyis szerintem nem is dadogás csak nagyon gyorsan akarok beszélni akaratomon kívűl és össze/beakad a nyelvem.

Ilyenkor olyan szarul érzem hogy b**dmeg még beszélni sem tudok....

És ebből kifolyólag (legalábbi szerintem) nem nagyon szeretek megszólalni,hogyha arra kerül sor hogy olyan emberrel/emberekkel beszélek akik még annyira nem ismernek csak látásból.

És akkor mikor tök kedvesen meg közvetlenül (mert látom az arcukon hogy ilyenek) odaszólnak valamit akkor én nem tudok mit válaszolni.

Első sorban azért mert csöndesebb típus vagyok másrészt meg ilyenkor zavarba jövök mert nem tudom mit mondjak arra amit mondanak.

Szóval ezek az én problémáim.

Nem tudom hogyan tudnék változtatni ezeken.

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 9. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Leegyszerűsítve:

1.Le szeretném szarni amit mások gondolnak rólam.

2.Nem tudok beszélni :D

Olyankor csak mosolygok mint egy fogyatékos mikor mondanak valamit es nem tudok valaszolni

:D

2016. dec. 9. 21:27
 2/3 anonim válasza:

Legyél lazább! Tudom, hogy mit érzel, de az nem segít, ha rágódsz azon, hogy fűnek- fának elmondja ez vagy az.

Legyél nyitott! Nekem is összeakad sokszor a nyelvem. :) Pont ma tudtam meg, hogy az ismerőseim kihordanak mindent rólam! De amikot a mamámhoz mentem ezt mondtam: leszarom, hogy mit gondolnak! Én világom. És ennyire könnyen nem léptem ilyeneken túl!

2016. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) :)
2016. dec. 10. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!