Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék még változtatni...

Hogyan tudnék még változtatni magamon?

Figyelt kérdés
Minden erőmmel azon voltam, hogy 14 éves fejjel értelmes és komoly legyek. 2 hónap alatt nagy változást értem el, és sok dologban már más meglátásom van. hogy tudnám ezt még tovább építeni?
2012. máj. 29. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Annyit mondhatok, hogy ne akarj erőszakkal felnőni, főleg ne 14 évesen.. Örülj, hogy fiatal vagy, élvezd az életet.
2012. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem ez ad örömöt az életben
2012. máj. 29. 22:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nem játszanál szívesebben vagy nem lógnál szívesebben a barátaiddal, nem buliznál, nem csinálnál balhékat inkább, míg gyerek vagy és megteheted, hanem inkább "értelmes és komoly" akarsz lenni. Hidd el, ráérsz arra még.


Egyébként nem egészen értem mit értesz az értelmes és komoly alatt. Felnőttként akarsz viselkedni vagy mi? :D

2012. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szoktam bulizni és igen nem csinálok balhékat
2012. máj. 29. 22:55
 5/14 A kérdező kommentje:
balhék nélkül is fellehet nőni.. nem mindenki egyforma családból számazik
2012. máj. 29. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát az pont nem a családtól függ, hogy ki milyen balhés. -.-
2012. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mondok én példát. igen jó családban nőttem fel. kis korom óta rendkívül felnőttesen gondolkodom, viselkedem, ezt nem egy ember mondta. és most 17 évesen kezdem azt érezni, hogy soha nem voltam igazán gyerek. most érzem azt, hogy nem akarok felnőni. totál hiperaktív és idióta vagyok. ez jó és egyben rossz is. jó azért mert, soha nem éreztem még magam ilyen szabadnak, és szarok mindenki véleményére. aztán mikor olyan hangulatom van meg elgondolkodom olyasmiken is, hogy ezt nem kéne csinálnom. olyan mintha visszafelé fejlődnék..

sajnálom de nem igazán tudom érthetően megfogalmazni, mert most én sem tudom, hogy mit kéne tennem, de neked azt ajánlom, hogy ne akarj túl korán felnőni, mert később fog kijönni rajtad a komolytalanság. mondom én is világ életemben jó kislány voltam, meg minta diák, most meg egy lázadó köcsög, aki már nem tudja merre van a helyes út, de néha nem is érdekli.. meg vagyok kattanvaaaa.


na ez nem tudom mire volt jó, hogy ennyit írtam.. ha más nem, legyek én az elrettentő példa :D

ha túl hamar akarsz felnőni, később könnyen olyan lehetsz, mint én >:-D

2012. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát az pont nem a családtól függ, hogy ki milyen balhés. -.-

-de azért akadnak rá példák.


Utolsó: ezen a lázadós korszakon már 12-13 éves korom óta túl tettem magam. és azóta csak változom a normális irányba, ezért is tettem fel ezt a kérdést, hogy hogyan tovább.

2012. máj. 30. 13:05
 9/14 anonim ***** válasza:

azt hiszem kicsit félreértettél kérdező..

de inkább nem is kezdek nagy magyarázkodásba. majd rájössz egyszer magadtól :)

2012. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem értettelek félre nyugi
2012. máj. 30. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!