Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adjak fel egy csomagot...

Hogyan adjak fel egy csomagot postán, ha?

Figyelt kérdés

...nem akarom, hogy a szüleim megtudják?

A helyzet adott. Nemigen volt még dolgom postával, de most úgy adódik, hogy feladnék rajta valamit, viszont titokban akarom. (Nem egetrengető, privátban leírhatom.) De gondolom fizetni kell érte, ez alap. Azt, ha van rá elég pénzem - zsebpénz, ilyenek - akkor el tudom intézni egyedül, vagy mivel kiskorú vagyok, ez lehetetlen? Fognak róla értesítést küldeni, hogy elment a csomag vagy ilyesmi?

Bocsánat a sok értelmetlen kérdésért, látszik, hogy még nem volt dolgom postával, én szégyenem, tudom. De kérlek segítsetek! Számítana minden, a lényeg, hogy a szüleim semmi esetre se tudják meg és ne érezze se az ő, se a csomag átvevőjének a pénztárcája!



2016. dec. 19. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szülői engedély vagy jelenlét egy csomag feladásához. Utólag nem is kapsz semmit, hacsak nem tértivevénnyel adod fel.
2016. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyszerű, köszönöm. És egy csomag feladása mennyibe kerülne körülbelül, ha kicsi? (kevesebb két kilónál, azt hiszem ez is határa valaminek)
2016. dec. 20. 00:24
 3/3 fersk ***** válasza:
2016. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!