Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van valami tanácsa?...

Valakinek van valami tanácsa? (élet, munka ügyileg)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nem tudom, hogy mit kezdhetnék majd a jövőben, iskolában és itthon is tanulok az átlagom eddig mindig 4,7 felett volt, de nem tudom, hogy mit tudnék csinálni a jövőben.

Matekból nagyon jó vagyok, de azzal milyen területre lehet betörni? erről soha nem beszéltem még senkivel..

A matekon kívül még érdekel a rajz és a programozás. Szeretnék, majd egy olyan állást, ami biztosítja az anyagi stabilitásomat, de egyben egy olyat is, amire nem úgy megyek be reggelente, hogy nah megint munka van, mindegy lehúzok 8-10 órát aztán hazajöhetek.

Családom: Csonkacsaládban nőttem fel, és a megélhetési jövedelem átlagos a háztarásban, nincs semmi alapom és nem lesz, szóval valahonnan magamnak kellesz megteremtenem.

Adottság: Az emberek bizalmába elég hamar betudod fúrni magam és gyorsan megtudom magam kedveltetni másokkal. Külső adottságom, meg hát 175 vagyok 63 kiló, gyerekkorom óra sportolok, szóval ez a 63 kiló izom, habár most lehet vékonynak képzelhettek, a fejemmel meg megvagyok elégedve.


17f



2016. dec. 23. 14:37
 1/2 anonim válasza:
lusta vagyok elolvasni azt a hosszú szöveget. leírnát röviden?
2016. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
légyszives.
2016. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!